LG X Power

LG V20 zostanie oficjalnie zaprezentowany 6 września

O tym, że koreański producent szykuje następcę ciepło przyjętego V10 pisałem przed kilkoma dniami przy okazji informacji związanych z wynikami finansowymi LG. Jednak wówczas były to tylko przypuszczenia o jaki konkretnie model chodzi. Teraz jesteśmy pewni, że już 6 września bieżącego roku w San Francisco zostanie zaprezentowany oficjalnie LG V20.

640-5-640x640

O samym telefonie w tym momencie praktycznie nie wiemy nic. Co jest dosyć nietypowe jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju ważniejsze urządzenia, bowiem przecieki dotyczące takich smartfonów pojawiają się często na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem, a tutaj wiemy w sumie jedynie tyle, że najprawdopodobniej LG V20 będzie pierwszym urządzeniem działającym pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem oznaczonym numerem 7.0. Jeśli faktycznie koreański producent będzie dalej kontynuował myśl z poprzedniego LG V10 otrzymamy bardzo ciekawe high-endowe urządzenie. Osobiście czekam z niecierpliwością na premierę najnowszego urządzenia od LG, choć od premiery poprzednika nie minęło zbyt wiele czasu, liczę na nieco zmian.

A wy jakie macie oczekiwania dotyczące LG V20? Dla tych, którzy nie mieli okazji zaznajomić się z naszą recenzją LG V10 zapraszam do lektury.

 

More Stories
iPad Pro & Magic Keyboard. Miłość od pierwszego kliknięcia.