Pokemon Go zaktualizowane

Niantic powoli zaczyna łatać swoją produkcję. Czego dowodem jest kolejny update, który właśnie wylądował w Google Play. Już na wstępie chciałbym dodać, że aktualizacja nie przynosi ze sobą żadnych większych zmian. Przede wszystkim łata najbardziej irytujące błędy w Pokemon Go, których niestety całkiem dużo było do tej pory w grze Niantic. Na większe zmiany przyjdzie nam zapewne znacznie dłużej poczekać chociażby ze względu na fakt, że gra jeszcze nie jest dostępna na całym świecie.

W takim razie jakie zmiany ze sobą przynosi najnowszy update? Przede wszystkim odblokowano możliwość edytowania naszego avatara. Mamy teraz dostęp do edytora nie tylko na samym początku gry, lecz również później z poziomu menu. Ważniejszą zmianą jest również ta dotycząca radaru. Ten mocno szwankował. Największe problemy pojawiały się z określeniem odległości  między naszym avaterem, a Pokemonem w postaci śladu łap. Teraz ten element został całkowicie usunięty, możliwe, że jednym z późniejszych aktualizacji powróci w nieco odmienionej wersji, a przede wszystkim działającej.

Pozostałe zmiany to typowa kosmetyka i łatanie bugów czyli między innymi problemy z walkami między stworkami, bugi związane z łapaniem Pokemonów. Naprawiono także wszelkie problemy  związane z błędnym wyświetlaniem niektórych obiektów na mapach.

Jak sami widzicie jak na razie zmiany nie są duże i co czekali na chociażby wymianę Pokemonami muszą obejść się smakiem i uzbroić się w cierpliwość.

 

 

More Stories
Duke Nukem 3D zmierza na Androida