0

Na początek weekendu Lenovo Polska mile nas zaskoczyło. Moto G4 i Moto G4 Plus oficjalnie trafiły do polskich sklepów. Pragnę przypomnieć, że to nie pierwszy wpis o Moto G w tym tygodniu – w poniedziałek pojawił się tekst wspominkowy, gdzie nieco poopowiadałem o Moto G 2013.

Moto G

Moto G4

Lenovo Polska oficjalnie, poprzez system informacji prasowych, powiadomiło nas o obecności najnowszych urządzeń z serii Moto G w polskich sklepach. Dodatkowo wiemy, że kolejny, trzeci model pojawi się już we Wrześniu tego roku. Jak sam chiński producent twierdzi “Smartfony z linii Moto G to urządzenia, które Polacy kupują chętnie, bo służą im przez długi czas”. Widać, że spodziewa się sporego sukcesu sprzedażowego nad Wisłą.

Moto G4 Plus

Moto G4 Plus

Pragnę przypomnieć, że Lenovo Moto G4 cechuje się między innymi procesorem Snapdragon 617, 2 GB RAM, baterią 3000 mAh, która wspiera technologię TurboPower i aparatami 13 MPX i 5 MPX. Natomiast w mocniejszym, nieco droższym modelu dodatkowo znajdziemy czytnik linii papilarnych oraz lepszy aparat 16 MPX z laserowym autofocusem, który (według zapewnień producenta) ma być najlepszy w swojej klasie cenowej. Obydwa modele standardowo występują we dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Aczkolwiek będziemy sami mogli dokupić klapki w innych kolorach.

MotoG4Plus_16MP_INSITU_MotoGLaunch_Shot05_WhtDv_RGB (1)

Za Lenovo Moto G4 przyjdzie nam zapłacić 1199 zł, natomiast za Lenovo Moto G4 Plus 1399 zł. Jak widać, ceny linii Moto G stale rosną. Czy jednak warto będzie kupić to urządzenie? Tego dowiemy się z testów, które już niedługo :).

Mobilne okazje 29.07.2016

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Redmi Pro królem średniej półki?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy