0

Emocje towarzyszące polowaniu na okazje w sklepach z aplikacjami z pewnością nie mogą się równać z tymi które zapewne wyzwoli finał EURO 2016. Mimo to zachęcam by poświęcić chwilę czasu i zapoznać się z aktualnymi promocjami, w szczególności z kończącą się niebawem ofertą Humble Bundle.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

Deweloper kovdev, specjalizujący się w tworzeniu zestawów ikon, przecenił o połowę wszystkie swoje produkty, które kosztują teraz 4,79 zł.

Tydzień temu przedstawiłem podstawowe trio gier, dostępne praktycznie za bezcen w najnowszej promocji Humble Bundle. Po wysupłaniu równowartości 3 dolarów można wzbogacić się o kolejne pozycje (w nawiasach ceny w Google Play w złotych):

Osoby nieprzesadnie skąpe lub po prostu skore do mocniejszego wsparcia akcji charytatywnej, towarzyszącej każdej promocji Humble Bundle, mogą wejść w posiadanie dodatkowych dwóch gier po wpłaceniu niecałych 9 dolarów:

Bez względu na wybór któregokolwiek z trzech możliwych wariantów, ekonomiczne zalety zakupu w Humble Bundle wydają się bezsporne.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

Wiko Pulp 4G – recenzja

Wcześniejszy wpis

Wiko Fever – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle