0

W Humble Bundle okazje dla użytkowników Androida od pewnego czasu pojawiają się sporadycznie. Najnowszy zestaw promocyjny skierowany jest zarówno do graczy mobilnych, jak i korzystających z platformy Steam. Sądzę że warto przymierzyć się przynajmniej do planu minimum, czyli nabycia podstawowego pakietu trzech gier, dostępnego po wniesieniu dowolnej opłaty.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

Posiadacze urządzeń z linii Shield mogą skorzystać z wyjątkowo korzystnej ekskluzywnej przeceny:

Anonsowany na wstępie podstawowy pakiet Humble Bundle przedstawia się następująco:

Pierwsze dwie pozycje warte są w Google Play prawie 28 zł. BADLAND występuje tamże w wersji free-to-play, jednak wariant Premium proponowany przez Humble Bundle oddala ryzyko wpadnięcia w pułapkę mikropłatności. Decydując się na wyższe datki można nabyć większą ilość tytułów, ale ich kompletna lista zostanie ujawniona dopiero za kilka dni, prześwietlę więc ją tradycyjnie za tydzień.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

Weź udział w urodzinowych konkursach. Do zgarnięcia 3 smartfony TP-Linka [przedłużone]

Wcześniejszy wpis

Honor 7 Lite debiutuje w Polsce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle