0

Czerwiec należy do MobileWorld24.pl, bez dwóch zdań. 3 czerwca obchodziliśmy piąte urodziny, ale feta trwa okrągły miesiąc, czego dowodem są chociażby konkursy, które wystartowały na blogu. Sumarycznie do wygrania są trzy smartfony TP-Link Neffos C5, a także 15 akcesoriów mobilnych, całość warta ponad 3000 zł. Wszystkie nagrody ufundował TP-Link. Tutaj znajdziecie krótkie podsumowanie każdego z konkursów, bowiem z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

  • „Jak wyobrażasz sobie branżę mobilną za 5 lat”

Konkurs w którym musicie przygotować pracę na powyższy temat, technika dowolna, a więcej informacji o konkursie znajdziecie pod linkiem.

  • „Jak wyobrażasz sobie redakcję MobileWorld24.pl?”

Nieco odmienny tematycznie konkurs, w którym to wizualizujecie naszą redakcję. Jak to zrobicie zależy tylko i wyłącznie od Was, dajemy Wam wolną rękę. Więcej informacji o konkursie znajdziecie pod linkiem.

  • „Podróże z MobileWorld24.pl”

Trzeci i ostatni konkurs, tym razem fotograficzny polega na pstryknięciu fotki, którego tematem jest podróżowanie i nasz blog. Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie pod adresem.

Wszystkie powyższe trwają do 3 lipca włącznie, a prace konkursowe możecie wysyłać na adres: konkurs[at]mobileworld24.pl, gdzie at to @ .

I na koniec jeszcze jedna sprawa, mianowicie możecie brać udział we wszystkich konkursach równocześnie.

Zajrzyjcie również na kanały społecznościowe TP-Linka oraz Neffos Polska. Odnajdziecie ich na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz Snapchacie (@neffospolska). Może znajdziecie tam inspiracje do naszych konkursów?

[AKTUALIZACJA]

W związku z pytaniami o przedłużenie czasu na wysyłanie zgłoszeń konkursowych postanowiliśmy przedłużyć możliwość ich przesyłania do 10 lipca włącznie. Tyczy się to wszystkich trzech konkursów na stronie.

ZTE Axon 7 – prawdziwy zabójca flagowców dostępny w przedsprzedaży w Europie

Wcześniejszy wpis

Mobilne okazje 01.07.2016

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy