0

Lenovo YOGA 900S to laptop, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, także tych, którzy wiedzą co to pęd życia – działają dynamicznie i są elastyczni. Taki sam powinien być ich komputer. Długi czas pracy na baterii, niezwykła smukłość i niska waga sprawiają, że jest to idealny kompan w pracy, podróży i po godzinach w domowym zaciszu. Jako przedstawiciel serii YOGA został wyposażony w bransoletkowe zawiasy, które nie tylko zachwycają wyglądem, ale tez umożliwiają obrót ekranu o 360 stopni i ustawienie urządzenia w czterech różnych pozycjach, by zwiększyć komfort użytkowania i usprawnić wykonywanie zadań.

YOGA 900S lifestyle image_01

Długi czas pracy na baterii to cecha niezbędna. Wszyscy pożądają coraz większych postępów w dziedzinie wytrzymałości akumulatorów, bo wymaga tego współczesny styl życia. Jesteśmy online cały dzień i potrzebujemy narzędzi, które nam to umożliwią – przed, w trakcie i po pracy. Odpowiedzią na to jest YOGA 900S – jeden z nielicznych modeli, który pozwala na ponad 10 godzin działania bez źródła zasilania. Mobilny laptop to: niska waga, smukła konstrukcja, wytrzymała bateria. YOGA 900S ma w sobie to wszystko i jeszcze więcej. Laptop waży tylko 999 g i ma 12.8 mm grubości, dzięki temu można mieć go zawsze przy sobie w torebce, plecaku, czy ręku.

Lenovo_900S_Active_Pen

Wszystkie produkty z serii YOGA zbudowane są z doskonałej jakości materiałów, a konstrukcja opiera się o innowacyjne zawiasy bransoletkowe zbudowane z 813 elementów, które gwarantują pełną swobodę pracy i możliwość obracania ekranu o 360 stopni. W tym modelu wprowadzono kolejne udoskonalenie zawiasów – automatyczne domykanie klapy laptopa. Z YOGI 900S można korzystać na cztery różne sposoby: jako tradycyjnego laptopa, tabletu, podstawki i namiotu. Pierwsza metoda pracy jest idealna do pracy w biurze, do tworzenia dokumentów, pisania dłuższych tekstów i zawsze wtedy, gdy chcemy korzystać z pełnej funkcjonalności klawiatury. Można także obrócić ekran o 360 stopni, złączyć ekran z klawiaturą i używać YOGI 900S dokładnie tak, jak tabletu. Pozycja podstawki sprawdzi się, gdy chcemy korzystać z ekranu, ale bez używania rąk, np. podczas gotowania lub oglądania materiałów wideo. Ostatni ze sposobów, czyli namiot jest niezastąpiony w wideokonferencjach oraz podczas prezentacji multimedialnych, a zwłaszcza oglądania filmów.

Lenovo_900S_SliceIt

Duży punkt ciężkości został położony na wygodę korzystania z laptopa i wytrzymałość akumulatora. Dodatkowo producent wyposażył YOGĘ 900S w czytelny ekran IPS o przekątnej 12.5″ w rozdzielczości QHD 2560 x 1440. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego, wszystkie z wymienionych wcześniej sposobów korzystania z laptopa nabierają zupełnie nowego wymiaru. Takie parametry zapewniają doskonałą jakość wyświetlanych multimediów. Zarówno zdjęcia, jak i filmy charakteryzują się doskonałą ostrością oraz odwzorowaniem kolorów. Wysoka jasność ekranu zapewnia wysoki komfort pracy nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Kolejną zaletą YOGI 900S jest zastosowanie głośników stereo z systemem Dolby® Audio Premium, który dostarcza świetnych doznań audio, rzadko spotykanych w ultrabookach.

Lenovo YOGA 900s

Wystarczy jeden rzut oka, by przekonać się, że Lenovo YOGA 900S do klasa sama w sobie. Eleganckie i stylowe wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami, doskonała jakość wykonania z dbałością o każdy detal, wytrzymałe zawiasy, które są dodatkowym elementem dekoracyjnym – to wszystko sprawia, że YOGA zachwyca i zwraca uwagę. Lenovo YOGA 900S to propozycja skierowana do wszystkich miłośników designu oraz osób, które oczekują wiele od swojego urządzenia.  Wszystkie zalety YOGA 900S zostały połączone w całość wraz z solidną i stabilną podstawą. Z tego powodu w środku urządzenia znalazły się sprawdzone podzespoły najlepszych producentów, procesor i karta graficzna firmy Intel®, a do tego nawet 8GB RAM i szybki dysk SSD na PCIe o pojemności do 256 GB. YOGA 900S została wyposażona w niezbędne złącza, w tym USB 3.0 typu C, dwuzakresową kartę sieciową Intel® 2 x 2 WiFi 802.11 a/c oraz Bluetooth® 4.0.

źródło: Informacja prasowa

Mity audio, cz. 1 – częstotliwość próbkowania

Wcześniejszy wpis

Honor 7 Lite (5C) w Europie i Polsce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Inne