0

Mobilne technologie zaczęły mnie interesować od 11 roku życia. Już wtedy, jako mały chłopczyk, ( chociaż byłem wyrośniętym dzieckiem :D) znałem specyfikacje wszystkich najpopularniejszych, najnowszych i najlepszych telefonów, jakie były dostępne na rynku. Na poszukiwaniu nowinek z tej dziedziny poświęcałem bardzo dużo czasu, co nie zawsze spotykało się z aprobatą moich rodziców. Ale przejdźmy do sedna sprawy, czyli do pięciu lat przygody ze smartfonami.

Moja przygoda ze smartfonami zaczęła się właśnie 5 lat temu od Sony Ericsson Xperia mini pro z 2011 roku. Ten model spowodował, że wręcz pokochałem smartfony firmy Sony.
Po pewnym czasie, gdy moja Xperia mini pro dokonała swojego żywota mój wybór padł na Xperie M, która służyła mi bardzo długo, lecz gdy dostałem propozycje zamiany na Xperie T, która sygnowana była telefonem samego Jamesa Bonda od razu się zgodziłem. Rok temu telefon Bonda zastąpił jeden z ex-flagowców firmy Sony Xperia Z2, która sprawuje się świetnie (co prawda, na customromie) i na razie nie mam zamiaru jej zmieniać.

Luty 2016 roku był dla mnie przełomowym okresem, ponieważ chęć rozwijania się w kierunku mobilnych technologii doprowadziła do tego, że zacząłem pisać na stronie Mobileworld24.pl, która właśnie w tym roku obchodzi swoje 5 urodziny. Początki, jak przy każdej nowo zaczynanej rzeczy, nie należały do najprostszych. Dostosowanie się do wymogów redakcji, opanowanie pisania na stronie, moderacja wpisów – na początku to wszystko sprawiało mi trochę problemów, lecz redaktorzy, którzy mieli większy staż, wyciągnęli do mnie pomocną dłoń i pomogli. Szczególnie chciałbym w tym miejscu podziękować Grzegorzowi i Wojtkowi, którzy pomogli mi pisać, nie szczędzili dobrą radą i cennymi uwagami. Obecnie praca w redakcji nie sprawia mi już większych problemów, a pisanie i testowanie sprzętu niesie za sobą już tylko przyjemność.

Z okazji 5 urodzin redakcji chciałbym życzyć wszystkim redaktorom dalszej owocnej współpracy, by czerpali jak najwięcej, przyjemności i korzyści z tego tytułu, dalszego rozwoju osobistego no i jak najwięcej odsłon dla portalu.

LG V10 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Moje pięć lat ze smartfonami.

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Artykuły