0

Dzisiejszego dnia na Ukrainie firma LG po cichu zaprezentowała dwa nowe urządzenia. Koreański producent powiększył rodzinę smartfonów z linij X, o takie urządzenia jak LG X Power i LG X Style.

LG X Power

Taką nazwę urządzenie zawdzięcza zastosowaniu w nim dość dużej baterii o pojemności 4100mAh. Dzięki temu telefon ma zapewnić długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Na pokładzie LG X Power znajduje się wyświetlacz IPS o przekątnej 5.3’’ i rozdzielczości HD. Co daje zagęszczenie na poziomie 277ppi. Moc obliczeniową zapewni chipset MediaTek MT6735 z czteroma rdzeniami Cortex-A53 o taktowaniu  1.14GHz oraz grafika Mali-T720. Użytkownik dostaje do dyspozycji 2 GB pamięci RAM i 16GB pamięci ROM, z możliwością rozszerzenia za pomocą kart MicroSD.  Telefon został wyposażony w 13 MP aparat główny i 8 MP aparat frontowy.
X Power został wyceniony na 5000 UAH, co przy obecnym kursie walut daje około 780 złotych.

LG X Style (Nie mylić tutaj z telefonem od firmy Lenovo Moto X Style)

Ekranu użyty w tym modelu to 5″ IPS o rozdzielczości 720p i zagęszczeniu 294ppi. Napędzany jest przez chipset Snapdragon 410. Otrzymał nieco mniej pamięci RAM, bo 1,5 GB, ale taką samą ilość pamięci wewnętrznej (16GB) z możliwością rozszerzenia kartą MicroSD. Producent nie tylko zmniejszył ilość pamięci RAM, ale także zastosował dość małą baterie o pojemności 2,100mAh. Smartfon wyposażono w 8 MP aparat główny i 5 MP aparat frontowy. Premiera tego modelu przewidziana została na Lipiec a cena została ustalona na poziomie 4500 UAH, co daje około 700 złotych.

Źródło.: [1]

Cortex-A73 – szybciej i oszczędniej

Wcześniejszy wpis

YU Yunicorn – Indie przejmą pałeczkę po Chinach?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy