1

Wielokrotnie w przeszłości chwaliłem Artifex Mundi za przyjazną portfelom rodaków politykę cenową prowadzoną w Google Play. Od dłuższego czasu polski deweloper dość regularnie przecenia tam swoje wybrane tytuły, zwykle dwa jednocześnie. Wykorzystując te okazje można po pewnym czasie zgromadzić niewielkim kosztem komplet wysoko ocenianych przygodówek. Najlepiej zacząć od zaraz, bowiem nie ma gwarancji że taka strategia promocyjna będzie trwała wiecznie 😉  Korzystne przeliczniki walutowe stosują również od czasu do czasu zagraniczni deweloperzy – obecnie w Google Play można tanio pojmać dwie interesujące aplikacje użytkowe.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

Tydzień temu opisałem podstawowy pakiet mobilnego Humble Bundle (3 gry za dolara). Pora przyjrzeć się bogatszym zestawom. Do wyboru mamy albo 5 dodatkowych gier, za które przyjdzie zapłacić prawie 6 dolarów (aktualna średnia wartość datków), albo 7 gier, gdzie 7 dolarów lub więcej jest gwarancją nabycia kompletu. Pozbywanie się dwóch tytułów, w tym This War of Mine, w imię zaoszczędzenia dolara nie wydaje się zbyt sensownym podejściem, więc przedstawiam wszystkie uzupełniające pozycje razem:

Podsumujmy: za 10 gier wartych w Google Play prawie 220 zł w promocji Humble Bundle przyjdzie zapłacić niespełna 30 zł.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

Smartwach GOCLEVER? Nie warto!

Wcześniejszy wpis

Oficjalna prezentacja Moto G4 i Moto G4 Plus

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle