Wyciekły nowe Motorole!

0
moto

Zaledwie kilka dni temu świat obiegło dosyć niewyraźne zdjęcie przedstawiające nowy telefon Motoroli. Chwilę później dowiedzieliśmy się, że jest to nowa Moto G, mało tego wiemy, że będą dwie wersje: zwykła oraz Plus.

Nowa Motorola Moto G rodzi wiele pytań. Spora część ludzi (w tym ja) wierzy, że najnowszy model zmieni średnią półkę cenową, tak jak zrobiła to pierwsza generacja. Samo Lenovo potwierdziło występowanie czytnika linii papilarnych w każdym nowym telefonie z serii Moto. Teraz widzimy tego efekty.

Moto-G4-Plus-leak

Kilka dni temu wyciekł rzekomy wygląd tego telefonu, a kilka godzin później przewidywana specyfikacja Moto G4, która obejmuje: wyświetlacz 5,5 cala (prawdopodobnie o rozdzielczości FHD), 16 GB wbudowanej pamięci (może pojawić się rozszerzenie kartą pamięci) oraz aparat 13 MPX (możliwe, że matryca z 3 generacji zostanie ta sama lub zostanie nieco ulepszona). Cena ma startować od 240 Euro. Specyfikacja techniczna Moto G Plus będzie się cechowała taką samą wielkością ekranu i pamięcią wewnętrzną, jednak nieco lepszym, bo 16 MPX aparatem, a cena ma startować od 280 Euro. Nadal pod znakiem zapytania stoi procesor jak i ilość RAM.

Wczoraj wyciekły kolejne fotografie przedstawiające Moto G, które są o wiele bardziej wyraźne i pokazują więcej konkretów w kontekście designu. Nie wiemy czy to Moto G4 czy Moto G Plus. Tył telefonu bardzo mi przypomina ten z OnePlus One i Two. Prawdopodobnie ujrzymy tam plastik, natomiast „segment” z aparatem będzie chroniony szkłem szafirowym. Nie inaczej jest z przodem. Tutaj także łatwo dostrzec inspirację telefonami od OnePlus. Oczywiście, jest tutaj czytnik linii papilarnych, o czym mówiłem wcześniej.

Moto-G4-front-and-back-leak-840x548

Jak wam się podoba nowa Moto G? Mi bardzo. Spodziewam się wielkiego zamieszania na rynku. Prawdopodobnie nową Motorole ujrzymy oficjalnie już w maju, także warto czekać. Chciałbym zaprosić do zapoznania się z moją recenzją Moto G3 z 2 GB RAM i sprawdzenie czy warto jeszcze zakupić 🙂