0

W dzisiejszych czasach osoby posiadające telefon na kartę wcale nie muszą czuć się poszkodowane! Po pierwsze mają stałą kontrolę nad swoimi kosztami, po drugie zaś operatorzy co rusz zaskakują je nowymi promocjami i ciekawymi pakietami, które można aktywować. Darmowe SMS-y i nielimitowane minuty, czy nieograniczony dostęp do Internetu! Czy to jakaś jednorazowa promocja? Nic z tych rzeczy! Wszystkim tym cieszą się użytkownicy formuł Unlimited, 4 w 1 lub 3 w 1 w telefonie na kartę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem!

Telefon na kartę bez ograniczeń

Jeszcze kilka lat temu użytkownicy telefonów na kartę czuli się jak gorszy sort – nie mogli wysyłać nieograniczonej liczby SMS-ów do znajomych, rozmawiać przez wiele godzin i wypłakiwać się przyjaciółce z drugiego końca Polski, czy scrollować walla na Facebooku bez opamiętania. Wszystko miało swoje ograniczenia, przede wszystkim kwota doładowania na karcie. Sprawa ta jednak zmieniła się w momencie, gdy do gry weszli tacy gracze jak http://www.play.pl/. To właśnie oni sprawili, że dotychczasowe zmartwienia użytkowników telefonów na kartę odeszły w cień. Dzięki takim ofertom jak na Unlimited w Play mogą oni mieć na wyciągnięcie ręki wszystko to, co użytkownicy abonamentów. O szczegółach tej „magii” opowiemy w dalszej części materiału.

Benefity w umowach na kartę

Jeśli podobnie jak wielu nowych lub przechodzących klientów sieci komórkowych, zastanawiasz się nad wyborem oferty, koniecznie weź pod swoją lupę wspomniane już pakiety Unlimited, czy 3 w 1 lub 4 w 1. To właśnie one, za sprawą kilku kodów, umożliwiają Ci poczuć się jak pełnoprawny właściciel telefonu na abonament. Ucieszy Cię dostęp do darmowych SMS-ów do wszystkich sieci, darmowych minut do wszystkich sieci i pakiet internetowy bez ograniczeń? Jeśli tak, nie musisz wahać się dłużej! Już dziś udaj się do salonu Play i zobacz, co jeszcze ciekawego ten operator ma swojej ofercie. Może się bowiem okazać, że prawdziwe zaskoczenie czeka na Ciebie dopiero a miejscu. Porozmawiaj z konsultantem o swoich potrzebach, a on dopasuje specjalnie do Ciebie ofertę i sprawi, że wydając mniej, zyskasz znacznie więcej.

Pakiety na kartę – co warto wiedzieć

Najważniejszą kwestią, rozróżniającą przede wszystkim Twoją umowę od umów abonamentowych jest to, że możesz poszerzać lub uszczuplać swój pakiet kiedy tylko chcesz. Nie musisz martwić się więc środkami na koncie, czy limitem Internetu w telefonie. Możesz przedłużyć go w każdej chwili i zwiększyć swój pakiet nawet za 5 zł! Nie wahaj się i wybierz telefon na kartę już dziś.

Leica wkracza do świata smartfonów

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy Xcover 3

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy