0

Takie okazje zdarzają się niezwykle rzadko lub wręcz nigdy. Za FINAL FANTASY IX jeszcze parę dni temu trzeba było zapłacić w Google Play ponad 100 zł. W tej chwili grę można pobrać całkowicie za darmo! Co ciekawe, polityka sklepu Google zabrania ponownego wprowadzania odpłatności za grę uprzednio przecenioną do zera. Czyżby więc SQUARE ENIX w końcu postanowił przejść na model mikropłatności?

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

Pora przyjrzeć się pełnemu pakietowi mobilnego Humble Bundle. Oprócz omówionego tydzień temu trójelementowego zestawu ($1) możemy nabyć 6 kolejnych gier, jeśli przebijemy średnią dotychczasowych datków, lub 8 – jeśli wpłacimy 6 dolarów. Średnia jest obecnie niewiele niższa od owych $6, nie sądzę więc by ktokolwiek zechciał zrezygnować z dwóch tytułów dla zaoszczędzenia paru centów. Oto uzupełniające pozycje wraz z cenami w Google Play:

Cały pakiet Humble Bundle (11 gier) jest wart w sklepie Google  sumarycznie prawie 260 zł. A 6 dolarów to w końcu tylko nieco więcej niż 20 zł.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

Geki Yaba Runner – recenzja

Wcześniejszy wpis

Dwie polskie premiery gier mobilnych

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle