Xiaomi Mi

Xiaomi Mi Note 2 – Prawdopodobna Specyfikacja

W sieci pojawił się przecieki dotyczący phabletu Xiaomi Mi Note 2. Najnowsze dane sugerują, że urządzenie to zaoferuje potężną specyfikację, a w jednym z dostępnych wariantów znajdzie się  Snapdragon 823.

Przecieki wskazują, że Xiaomi Mi Note 2 zostanie wyposażony w 5.7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości WQHD (2560×1440). Wyświetlacz ma wspierać technologię 3D Touch, która polega na rozpoznawaniu siły nacisku na ekran. Prawdopodobnie będzie on również obustronnie zagięty.

Xiaomi Mi Note 2 ma występować w kilku różnych wariantach. Na pokładzie ma się znaleźć 4 lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32/64/128/256 GB pamięci ROM. Sercem phabletu będzie Snapdragon 820 (znany choćby z Mi5) albo zmodyfikowany wariant tego SoC, który jako Snapdragon 823  ma zaoferować większą wydajność CPU, choć nie wiadomo do końca o co konkretnie może chodzić. Czy zostały podkręcone zegary? A może zwiększono liczbę rdzeni? Na tę chwile ciężko to określić.

Mi Note 2 ma zostać wyposażony w 16-megapikselowy aparat główny (Sony IMX298) z optyczną stabilizacją obrazu oraz 5-megapikselowy aparat przedni. Natomiast bateria, która się w nim znajdzie ma mieć pojemność 3600mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania. Całość zostanie zamknięta w metalowej obudowy. Jedna z wersji ma kosztować 2999 juanów/460 dolarów, ale nie wiadomo, która konkretnie. Premiera ma się odbyć w drugiej połowie tego roku. Liczę, że producent do premiery nie osłabi specyfikacji a wręcz ją jeszcze poprawi.

Źródło.: [1]

More Stories
Surface Phone- czy to bajka, a może sen?