0

Pojawiają się kolejne przesłanki jako Amazon zamierza na dobre wkroczyć do Polski. Dzisiaj pojawiło się oficjalne polskie konto na Twitterze o nazwie Amazon Polska.

Na razie znajdziemy tam jedynie przywitanie z grafiką przedstawiającą dotychczasowe osiągnięcia Amazona w naszym kraju. Nie zabrakło takich hasztagów jak #AmazonLovesPoland. Sami zobaczcie (polecam przejrzeć też komentarze).W praktyce nie znajdziemy tutaj żadnych konkretnych informacji o planach na przyszłość, a jedynie podsumowanie dotychczasowej działalności czyli m.in serwerów usług w chmurze Amazon Web Services w Warszawie czy centrów logistycznych. Amazon jednak nie posiada swoich kont w krajach w których nie oferuje swoich usług, więc jest nadzieja, że dzieje się coś w tym kierunku. Sam Amazon w odpowiedziach na pytania użytkowników nie potwierdza, ale też nie zaprzecza rzekomych planów, twierdząc że na razie nie mogą ujawnić szczegółów.

Nawet jeśli Amazon ruszyłby ze swoimi usługami obawiam się że mogłaby nie być to zbyt konkurencyjna marka w naszym kraju. Jednak widzimy że Amazon traktuję nasz kraj o wiele poważniej niż chociażby Ebay czy niedawno wprowadzony Netflix.

Bardzo prawdopodobne że w najbliższym czasie pojawi się coś więcej, a my postanowimy poinformować was o tym. Na razie czekamyna dalszy rozwój wydarzeń. Zapowiada się ciekawie ale nie oczekujmy zbyt wiele.

Apple iPhone SE oficjalnie. Znamy polskie ceny.

Wcześniejszy wpis

Krüger&Matz Drive 4

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Inne