0

Dla uczczenia zbliżającego się debiutu gry Overload studio Radiangames postanowiło przecenić swoje wszystkie tytuły w App Store i Google Play. Na użytkowników iOS czekają okazje zarówno całkowicie darmowe jak i w obniżonych cenach, natomiast w sklepie Google zastosowano jednolitą przecenę $2 -> $1, przy czym w naszym kraju walutowy przelicznik wypada nad wyraz korzystnie.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Przeceny:

Humble Bundle w swej najnowszej mobilnej promocji odkryło już wszystkie karty. Do przedstawionych tydzień temu trzech pozycji można dołożyć kolejne cztery – za ok. $5,5 lub pięć – za równe $6. Oto skład rozszerzonego pakietu:

Łącznie można więc zdobyć za 6 dolarów (czyli za ok. 25 zł) osiem tytułów wartych w Google Play niemalże sto złotych. Można to uznać za dobrą ofertę, szczególnie że w opisach gier w GP znajduje się informacja sugerująca iż aktualne ceny są tylko chwilową promocją. W rzeczywistości to tani marketingowy chwyt, choć w istocie w przeszłości przez moment pojawiły się zwyżki cen. Co więcej, KEMCO dość regularnie obniża ceny wybranych pozycji do 99 centów. Jeśli więc ktoś nie jest zainteresowany całym zestawem proponowanym przez Humble Bundle, to z pewnością prędzej czy później ustrzeli interesujące go tytuły po kilka złotych za sztukę.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

This War of Mine, czyli łyżka dziegciu w cały ten miód.

Wcześniejszy wpis

Alto’s Adventure – gra, która czaruje

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle