1

W mijającym tygodniu sklep Google nie rozpieszczał łowców promocji. W sukurs pośpieszyło Humble Bundle, które po zmianie swej polityki, nieśmiało bo nieśmiało, ale najwyraźniej zamierza proponować co jakiś czas mobilne okazje.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

Tylko dla posiadaczy urządzeń z linii Shield:

Humble Bundle porzuciło w listopadzie ubiegłego roku zwyczaj regularnego organizowania mobilnych promocji co dwa tygodnie. Od tego czasu pojawiła się tylko jedna tego typu oferta (w drugiej połowie stycznia), zresztą o dość wątpliwej atrakcyjności. Obecna propozycja wydaje się dużo ciekawsza, przynajmniej w wymiarze ekonomicznym. Za minimum jednego dolara możemy nabyć trzy gry studia KEMCO, z których każda warta jest w Google Play 12 zł:

Zestaw dodatkowych pozycji, wymagających wydania większej kwoty, nie został jeszcze w pełni ujawniony, więc tradycyjnie omówię go za tydzień.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

WhatsApp – recenzja po latach

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle