0

Jak niedawno mogliście przeczytać na naszym portalu, Huawei rozpoczął beta testy Androida Marshmallow dla Huawei P8 Lite. Lista testerów jest dosyć ograniczona, jednak my pokażemy jak zainstalować wersję beta nawet bez potrzeby zapisania się na testy. Całość jest całkiem prosta i przyjemna. Należy jednak wspomnieć, że jeżeli urządzenie nie będzie działało poprawnie wymagany będzie reset do ustawień fabrycznych. Dlatego radzę wykonać kopię najważniejszych danych. Instrukcja jest bardzo krótka i myślę, że każdy powinien sobie poradzić.

  1. Należy pobrać ten plik
    1. Klik!
  2. Następnie kopiujemy je do folderu „dload” na swoim smartfonie w pamięci wewnętrznej. Jeśli folder nie istnieje, należy go utworzyć.
  3. Wchodzimy w ustawienia a następnie aktualizację i z menu podręcznego wykonujemy aktualizację z lokalnych plików wskazując wcześniej zapisaną paczkę.

Przed aktualizacją autor zaleca wcześniejsze zaktualizowanie telefonu do wersji B188. Możemy to zrobić w ten sam sposób co wyżej, jednak musimy skorzystać w dwóch paczek aktualizacyjnych (kolejno B170 i B188).

Poniżej znajdziecie filmik prezentujący działanie tej wersji na P8 Lite.

Najdziwniejsze telefony świata, part VII

Wcześniejszy wpis

Mobilne okazje 05.02.2016

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Poradniki