okazje w sklepach z aplikacjami

Mobilne okazje 29.01.2016

Od czasu do czasu czuję się w obowiązku by pochwalić rodzime Artifex Mundi. Google Play pozwala na swobodne kształtowanie cen na lokalnych rynkach i zabrzański deweloper nieustannie wykorzystuje tę możliwość, oferując rodakom gry w dużo niższych cenach niż w innych regionach świata. Automatycznie zyskują również na atrakcyjności okazje, które Artifex Mundi serwuje dość często.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

  • SomaFM Radio Player

Przeceny:

Tydzień temu opisałem zawartość podstawowego pakietu mobilnego Humble Bundle. Do końca promocji zostały jeszcze 3 dni, najwyższy więc czas by przyjrzeć się pozostałym atrakcjom:

Ostatnia pozycja dostępna jest wyłącznie po wpłaceniu 5 lub więcej dolarów. Jednak średnia wartość datków, którą trzeba przekroczyć by wejść w posiadanie pozostałych gier, jest nieznacznie niższa, nonsensem byłoby więc pozbawianie się jednego z Pac-manów w imię groszowych oszczędności. Brakujący link w BirdZapper to nie moje przeoczenie. Gra jest nieobecna w Google Play, co więcej – brak jakichkolwiek informacji o niej na oficjalnej stronie dewelopera. Biorąc pod uwagę wcześniejsze zwyczaje panujące w Humble Bundle, można się domyślać że chodzi o pozycję premierową, podnoszącą atrakcyjność zestawu. Pierwsze cztery gry na liście są darmowe w GP, ale zawierają mikropłatności. Dotąd tradycją było, że specjalne edycje Humble Bundle uwalniały nabywców przynajmniej z części tych opłat. Tym razem jednak autorzy promocji milczą na ten temat.

Podsumowując: za nieco ponad 20 zł stajemy się posiadaczami trzech gier wartych w Google Play prawie 50 zł (uwzględniam tu omówiony wcześniej podstawowy pakiet), sześciu gier darmowych (być może odciążonych z mikropłatności) oraz jednej premiery o trudnej do ustalenia wartości rynkowej.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

More Stories
ChromeOS Steam
Steam może się wkrótce pojawić na ChromeBook’ach