1

W Sklepie Windows okazje pojawiły się w nieczęsto spotykanych ilościach. Faktem jest że obiekt największego pożądania – gry, stanowią wśród nich wyraźną mniejszość, jednak mimo wszystko warto rozważyć zainstalowanie kilku interesujących narzędzi i aplikacji użytkowych, zarówno darmowych jak i przecenionych (w wielu wypadkach dość radykalnie).

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Przeceny:

W listopadzie ubiegłego roku Humble Bundle porzuciło regularne mobilne promocje. W zamian obiecywano dołączanie gier na Androida do pakietów przeznaczonych dla PC oraz przygotowywanie odrębnych okazjonalnych zestawów mobilnych raz na jakiś czas. Pierwsza z obietnic jak dotąd nie została spełniona, natomiast po długiej przerwie pojawił się w końcu typowy mobilny pakiet Humble Bundle. Podstawowa paczka, dostępna od dolara w górę, zawiera 3 pozycje:

Co ciekawe, pierwsze dwie gry w Google Play są darmowe, a do tego tylko druga z nich zawiera ostrzeżenia o mikropłatnościach. W Humble Bundle brak jakiejkolwiek wzmianki o odblokowaniu płatnych dodatków, co bywało dość powszechnym zwyczajem w przeszłości. Jedynie na Flight Control trzeba w GP wydać parę groszy (4,82 zł). Wygląda więc na to, że podstawowy pakiet nie przynosi wymiernych ekonomicznych korzyści. Jednakże decydując się na zakup w Humble Bundle możemy przy okazji część środków przeznaczyć na cel charytatywny.

Istotnych oszczędności można natomiast spodziewać się po pełnym zestawie gier, wymagającym wpłacenia kwoty przewyższającej średnią wartość datków. Aby to jednak dokładnie ocenić poczekajmy do przyszłego tygodnia, kiedy to ujawnione zostaną wszystkie elementy kolekcji.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

Najdziwniejsze telefony świata, part V

Wcześniejszy wpis

Huawei Nexus 6P już jest dostępny w Polsce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle