1

Ta informacja może zainteresować wszystkich właścicieli Samsunga S6 oraz S6 Edge. Na rynku można znaleźć wiele etui, pokrowców i futerałów dedykowanych dla wymienionych wyżej modeli. Ale żaden z nich dotychczas nie oferował sprawnej, fizycznej klawiatury QWERTY w bezinwazyjny sposób i w dodatku bez znacznego pogrubienia urządzenia.

3

Norweska firma One2Touch stworzyła właśnie etui SlimType – pierwsze na świecie etui z fizyczną klawiaturą QWERTY połączoną i zasilaną za pomocą NFC. Rozwiązanie wydaję się być całkiem przemyślane i proste. Założone na tył smartfona etui ma także klapkę chroniącą ekran. Gdy otworzymy ją, po wewnętrznej stronie ukaże się nam pełna klawiatura z delikatnie gumowanymi klawiszami. Jak obiecuje producent, jest naprawdę cienka i smukła przez co nie pogrubi wydatnie telefonu. Dodatkowo, przyciski są na tyle duże, że zapewniają komfortowe pisanie. Norwegowie na zapomnieli również o tzw. hot keys, które skierują nas prosto do poczty email, wiadomości, książki adresowej, kalendarza, czy szeregu aplikacji online. Jedyne co tak naprawdę trzeba zrobić, to sparować klawiaturę z naszym telefonem poprzez NFC oraz pobrać dedykowaną aplikację z Google Play.

1

Póki co nie wiadomo kiedy dokładnie etui trafi do sprzedaży, ale można skorzystać z preordera na stronie producenta i zarezerwować jedną sztukę dla siebie. Na samym początku SlimType jest w stałej cenie 39 dolarów. Dostępne będzie w 3 kolorach: White Pearl, Black Sapphire i Cherry Red. Warto również zwrócić uwagę, że dostępna jest jak już wspomniałem na początku newsa, tylko dla modeli S6 oraz S6 Edge. Dla S6 Edge Plus sam Samsung zaproponował podobne rozwiązanie i One2Touch nie planuje wchodzić Koreańczykom w paradę. Czy jest ono lepsze? Zdjęcie poniżej przedstawia oficjalny produkt Samsunga, więc jest to kwestią indywidualną. Do mnie osobiście bardziej przemawia norweska myśl, niż próba skopiowania Blackberry Priv.

sams

Źródło: phonearena.com

Netflix w Polsce – czy jest to na co czekaliśmy?

Wcześniejszy wpis

Goclever Chronos Pi – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy