Kolejna legenda znika z rynku

Motorola wróciła na nasz rynek bardzo niedawno. Jeszcze przed powrotem zyskała dobrą sławę telefonem Motorola Moto G. Od tamtej pory cieszyła się dobrą opinią jak i sprzedażą, a urządzenie wcześniej wymienione jest jedną z legend smartfonów z Androidem. Od dzisiaj ta marka już nie istnieje.

Początkowo dział Motorola Mobility wykupił Google i pod jego skrzydłami powstała m. in. Motorola Moto G jak i X 2013. W 2014 roku ten sam dział wykupiła chińska marka Lenovo, która bardzo sobie ceniła nowy nabytek oraz pozwoliła marce się rozwijać. Sam szef Lenovo powiedział, że nie można pozwolić na to, aby Motorola zniknęła z rynku. W dniu dzisiejszym Motorola została wchłonięta w całości do Lenovo.

MOTO_emsignias
Motorola, podobnie jak Nokia już nie istnieje na rynku, a telefony, które do tej pory nazywały się np. Motorola Moto X Style od dzisiaj są to już Lenovo Moto X Style (telefony, które mają być rzekomo następcami aktualnych modeli będą się nazywać Lenovo Moto). Jednak nie musimy się żegnać ze słynnym logiem emsignia (logo Motoroli), które ma dalej występować we wcześniej wymienionej serii.
Zmianę można dostrzec w sklepach jak i na oficjalnym fanpage Motoroli na Facebooku.

Smutku nie kryje. Była to moja aktualnie ulubiona marka. Mam nadzieje, że telefony z serii Lenovo Moto będą nadal dobre i bardzo ciekawe, a mi teraz pozostało przestać nazywać swój telefon Motorolą.

More Stories
Realme X oraz X Lite oficjalnie