Smartfon na gwiazdkowy prezent

Zbliżają się Święta, magiczny czas spotkań rodzinnych, ucztowania, śpiewania kolęd i wręczania sobie prezentów. Gwiazdkowe prezenty to bardzo miła i radosna tradycja. Wiele osób ma problem z dobraniem odpowiednich upominków. Najbliższym pragniemy podarować coś wyjątkowego i wspaniałego. Ciekawą propozycją jest nowy smartfon. Każdy z nas potrzebuje dziś kontaktu ze światem, a dobry smartfon niezwykle ułatwia i urozmaica nam życie. Wybór atrakcyjnego modelu nie jest taki prosty, ponieważ ciągle na rynek wchodzą coraz to lepsze sprzęty. Ciekawy model zaproponowała ostatnio firma Sony.

Bezpieczna i elegancka obudowa
Wodoodporny smartfon, czyli Xperia M4 Aqua ma niezwykle komfortową obudowę, która wykorzystuje wszystkie zalety znanej już konstrukcji Sony OmniBalance. Elegancki i wygodny w codziennym użytkowaniu wygląd telefonu, to bardzo cenione cechy, które znacznie podnoszą jego wartość. Wygodny w użytkowaniu posiada także bezpieczną konstrukcję – w tym modelu zastosowano innowacyjną wodoszczelną formę, dzięki czemu telefon jest odporny na działanie wody i kurzu. To cecha charakterystyczna najwyższej jakości smartfonów marki Sony. Xperia M4 Aqua posiada najwyższy stopień ochrony IP, czyli standard określający odporność urządzeń elektronicznych na czynniki zewnętrzne. Telefon jest wodoszczelny, co w tym przypadku oznacza nie tylko zachlapanie wodą, lecz także całkowite zanurzenie. Taki prezent będzie odpowiedni, również dla największego gapcia w rodzinie.

Zdjęcia najwyższej jakości
Chyba każdy lubi robić zdjęcia, zwłaszcza przy takich okazjach jak wigilijna kolacja czy świąteczne spotkania z rodziną. Smartfony znacznie ułatwiają zatrzymywanie wspomnień – wystarczy włączyć odpowiednią aplikację i już można robić piękne zdjęcia o najwyższej jakości. Wodoodporny smartfon Xperia M4 posiada aparat o zdumiewającej rozdzielczości 13 megapikseli, która daję gwarancję wykonywania pięknych zdjęć. Dodatkowo wyposażony jest w przetwornik obrazu Exmor RS dla urządzeń przenośnych, jak również technologię HDR (High Dynamic Range), która obsługuje zdjęcia i wideo. Dzięki temu obraz będzie wyjątkowo wyrazisty, przejrzysty, o żywych kolorach i pełen szczegółów – niezależnie od oświetlenia aparat dobierze optymalną jasność. Przydatną opcją jest także aparat znajdujący się z przodu urządzenia o rozdzielczości 5 megapikseli z szerokokątnym obiektywem, który umożliwi robienie najlepszych selfie sobie oraz w gronie rodziny i przyjaciół.

Trwała bateria
Jedną z najbardziej cenionych opcji w smartfonach jest żywotność baterii. Nie ma nic bardziej irytującego, niż przerwana rozmowa czy niemożność skontaktowania się w potrzebie z powodu wyczerpanej baterii. Wodoszczelny smartfon Sony wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników – posiada niezwykle pojemną baterię. Przy gwarancji najwyższej wydajności wszystkich elementów w systemie Android bateria wytrzymuje nawet do dwóch dni bez ładowania. Daje to komfort użytkowania telefonu przez cały dzień, bez niepotrzebnego stresu, że “padnie nam bateria”. Poza tym urządzenie zawiera dodatkowe funkcje mające na celu oszczędzanie baterii, tak aby telefon działał w trybie gotowości cztery razy dłużej. Xperia M4 Aqua posiada jeszcze wiele niezwykle przydatnych opcji. Nie ma wątpliwości, że to ciekawa propozycja na gwiazdkowy prezent dla bliskiej osoby.

More Stories
Samsung Galaxy A5 (2017)
Samsung Galaxy A5 (2017) z aktualizacją do Androida Oreo