0

Dwa dni temu polski deweloper 11 bit studios rozszerzył dostępność swojego hitu, This War of Mine, na iPhone’y i smartfony z Androidem. Do tej pory instalacja gry była możliwa wyłącznie na tabletach. Z tej okazji przygotowano promocję – aktualnie w obu sklepach z aplikacjami za grę trzeba zapłacić $6,99 zamiast regularnych $14,99. W Google Play inne polskie studio, Artifex Mundi, po raz kolejny traktuje rodaków preferencyjnie, oferując im zdecydowanie korzystniejsze przeceny  swoich dwóch gier.

App Store

Za darmo:

Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Po odkryciu wszystkich kart, pełna oferta najnowszego mobilnego Humble Bundle przedstawia się dużo korzystniej niż zaprezentowany tydzień temu jej podstawowy pakiet. Przynajmniej w kontekście ekonomicznym, bowiem za niecałe 17 zł możemy nabyć gry warte w Google Play około 85 zł. Oto uzupełniające pozycje wraz z cenami w oficjalnym sklepie Androida:

Sklep Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Magic Flute. Dwa łyki klasyki

Wcześniejszy wpis

Mozilla Firefox dostępna na iOS. Nareszcie!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle