0

Jeśli ktoś jest zawiedziony, znudzony standardowym klientem pocztowym, jaki serwuje nam Google czyli aplikacją Gmail i poszukuje czegoś o większych możliwościach konfiguracji to z czystym sumieniem mogę polecić AquaMail. Używam tego klienta już od ponad dwóch lat i jeszcze się nigdy na niej nie zawiodłem.
Po kolei. AquaMail obsługuje standardowe protokoły poczty elektronicznej jak IMAP, POP3, SMTP. Jest w pełni integrowalny minn. z Taskerem, Light Flow, Cloud Print, Nova Launcher, Tesla Unread. Posiada masę ustawień, które indywidualnie dostosowujemy do własnych potrzeb i upodobań. Dla przykładu możemy ustawić przedział czasowy, czyli częstotliwość sprawdzania nowej poczty, standardowo co 5,10,15,30 minut czy też 1,2,3,6,12 i 24 godziny lub też ustawić ręcznie swój przedział czasowy, ewentualnie włączyć usługę natychmiastowego dostarczania poczty push. Jeśli chodzi o interfejs możemy użyć jednego z czterech motywów (2 jasne i 2 ciemne). Można zmieniać rozmiar czcionki, formatować tekst, włączyć wyskakujące powiadomienia o nowych wiadomościach, konfigurować kolor oraz umiejscowienie nagłówków i paska narzędzi, jest też możliwość korzystania z dwu panelowego interfejsu. Wiadomości można grupować, sortować w/g czasu, tematu, nadawcy. No jest tego naprawdę masa do skonfigurowania, podałem tylko kilka przykładów.

(Wszystko jest też w wersji polsko języcznej)

Wersja Lite pozwala na obsługę dwóch kont pocztowych i na końcu każdego wysłanego maila dodaje sygnaturkę “Wysłane przy pomocy AquaMail”. Po przetestowaniu warto jednak pokusić się o wersję PRO, która kosztuje co prawda 16zł ale pozwala za to na dodanie więcej niż 2 kont pocztowych.
Ze swej strony gorąco polecam, warto samemu przetestować. Na wszelkie ewentualne pytania chętnie odpowiem.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kman.AquaMail&hl=pl

Niedrogie smartfony z dużymi RAM-ami

Wcześniejszy wpis

Płatności coraz bardziej mobilne

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać