0

Standardowo Halloween jest jedną z okazji wykorzystywanych przez deweloperów do promocji swoich gier, nawet jeśli ich tematyka niewiele ma wspólnego z anglosaską tradycją. Stąd też dzisiejszy zestaw okazji jest nieco obszerniejszy niż zwykle. Gdyby jednak ktoś z Czytelników nadal odczuwał niedosyt, odsyłam do artykułu Artura Załęskiego zawierającego kolejne propozycje.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Tydzień temu omówiłem podstawowy pakiet mobilnego Humble Bundle, w którego skład wchodzą trzy gry studia KEMCO, warte w Google Play niecałe 48 złotych. Aby stać się ich posiadaczem wystarczy wpłacić równowartość 1 USD (lub więcej). Dla zdobycia kompletu gier tradycyjnie należy wysupłać kwotę przewyższającą wartość średniego datku (aktualnie niecałe 6 dolarów). Do tej pory normą była zasada, że zawartość rozszerzonego pakietu nie była ujawniana w pełni od początku, ale dopiero po kilku dniach. Autorzy promocji najwyraźniej uznali że dramaturgia takiego scenariusza jest niewystarczająca i obecnie wprowadzili nowy mechanizm – utajnione karty odkrywane są stopniowo, w miarę jak łączne wpływy pokonują kolejne wyznaczone progi. W efekcie, na trzy dni przed końcem oferty, odblokowane zostały 4 dodatkowe gry. Wszystkie mają w Google Play identyczną cenę – 11,99 zł:

O ile prezentowany na stronie promocji pasek postępu (odpowiadający sumie zgromadzonych wpłat) w miarę wiernie odzwierciedla rzeczywistość, to realne wydaje się ostateczne przekroczenie progu 100 tys. dolarów i uzupełnienie kompletu gier o RPG Knight of the Earthends (również 11,99 zł w GP). Kolejne progi (150 i 200 tys. USD) wydają się nieosiągalne, chyba że dalszy bieg zdarzeń został z góry zaplanowany zgodnie z zasadami ukształtowanymi dawno temu przez Alfreda Hitchcocka.

Sklep Windows

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Amazon kolejny raz rozdaje płatne aplikacje za darmo

Wcześniejszy wpis

Need for Speed No Limits – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle