Jak pobierać filmy i muzykę z YouTube?

TubeMate YouTube Downloader to najlepsza tego typu aplikacja z jaką miałem do czynienia, która umożliwia pobieranie filmów z popularnego YouTube bezpośrednio na nasz telefon czy też tablet z systemem Android. Ważne jest również to, że możemy wybrać w jakiej rozdzielczości chcemy zapisać pobierany film. Zależy to oczywiście od jego jakości i specyfikacji naszego urządzenia. Czyli począwszy od 4K 4096×2160, poprzez Full HD 1920×1080, HD 1280×720, 640×360 do nawet 320×240 czy 192×144.
Równie przydatna jest opcja wyodrębnienia samej ścieżki dźwiękowej pliku wideo. Ucieszy ona szczególnie osoby, które z YT korzystają dla muzyki właśnie. Tak więc możemy użyć konwersji do mp3. Gdy robimy to po raz pierwszy zostaniemy poproszeni o instalację aplikacji MP3 Video Conventer.Screenshot_2015-10-22-20-18-35
Pobieranie może odbywać się w tle co pozwala nam w tym czasie na normalne korzystanie z telefonu, przeglądarki itp. Zostaniemy powiadomieni, gdy zostanie ukończone. Dzięki trybowi szybkiego pobierania i użyciu wielu jednoczesnych połączeń dla pobieranego pliku czas tej operacji zdecydowanie się skraca. W przypadku filmów z napisami również nie ma problemu, gdyż aplikacja umożliwia pobieranie także i takowych.
2
3
4
Z wiadomych względów TubeMate nie znajdziemy w sklepie Google. Można pobrać z http://www.tubemate.net/
Ze swej strony gorąco polecam. Obsługa programu jest intuicyjnie prosta. Ale gdyby ktoś miał jakiekolwiek problemy czy pytania chętnie na nie odpowiem.

More Stories
Wstępny werdykt w pozwie HTC przeciwko Apple