Konkurs „STOP mobilnemu piractwu” – wygraj smartfon [przedłużony]

Nasza akcja cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony użytkowników, a jak co roku oprawę „Stop mobilnemu piractwu” uświetniają konkursy. W tym roku mamy dwa – Wielki Mobilny Giveaway, który znajdziecie pod tym linkiem i drugi „tradycyjny”. Właśnie na ten drugi mamy przyjemność Was zaprosić. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj – 20 października i trwa do 3 listopada włącznie. Główną nagrodą w konkursie jest smartfon Kruger&Matz Live 2, a nagrodami pocieszenia jest 6 akcesoriów mobilnych marki Logitech. Co należy zrobić by wygrać nagrodę w konkursie? Dwa proste kroki

  • Polub MobileWorld24.pl na Facebooku (link do fanpage)
  • Przygotuj pracę konkursową w postaci szanty, możesz napisać sam tekst, przygotować muzykę i nagrać utwór czy stworzyć teledysk. Forma szanty dowolna, jednak musi być w jakiś sposób powiązana z mobilnym piractwem.

Pracę konkursową w dowolnej formie należy wysyłać na adres: konkurs[at]mobileworld24.pl gdzie [at] to @ do 3 listopada 2015 roku do godziny 23:59. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Pełny regulamin konkursu znajdziecie pod adresem. Prace przede wszystkim będą oceniane pod względem kreatywności i wykonania. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do wzięcia udziału w konkursie. Powodzenia!

AKTUALIZACJA

W związku z zapytaniami czytelników o możliwość przedłużenia konkursu, wydłużamy możliwość wysyłania zgłoszeń o tydzień czyli do 10 listopada do godziny 23:59.

More Stories
Acer ujawnia nowy telefon