0

Obniżenie ceny aplikacji do zera w Google Play zdarza się raczej rzadko, bowiem według regulaminu tego sklepu to czynność nieodwracalna. Obecne w dzisiejszym zestawieniu trzy tego typu przeceny jak zwykle nie stanowią więc niezwykle atrakcyjnej okazji lecz próbę zmiany sposobu pozyskiwania środków przez dewelopera (najczęściej przez dodanie lub rozszerzenie zakresu mikropłatności). Kiedyś wspomniane wyżej regulaminowe ograniczenie twórcy oprogramowania dość często obchodzili stosując przecenianie do radykalnie niskich poziomów. Obecnie niezwykle rzadko uciekają się do podobnych zabiegów, tym bardziej warto więc zainteresować się kilkoma ciekawymi skądinąd grami wycenionymi aktualnie na 10 centów.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Za darmo:
Przeceny:

Uzupełnieniem opisanego tydzień temu podstawowego pakietu najnowszego mobilnego Humble Bundle jest dodatkowych pięć gier:

Obecnie średnia wartość wpłat oscyluje wokół 4 dolarów, a promocja kończy się za trzy dni i wiele się już tu nie zmieni, tak więc wysupłanie odrobinę większej kwoty (np. 16 zł) powinno zagwarantować nabycie kompletu ośmiu gier, które w Google Play warte są łącznie ponad 80 zł.

Sklep Windows

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Asus Zenfone 2 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Huawei ogłosił które modele otrzymają Androida 6.0

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle