0

W Google Play masowa przecena serii Gamebook Adventures. Objęto nią odcinki od 1 do 9, a także dwa potrójne pakiety zawierające sześć początkowych epizodów (z dodatkowym upustem cenowym). Co ciekawe, często spotykana równoległa wyprzedaż w App Store tym razem nie ma miejsca, a promowana jest jedynie druga część cyklu. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, napomknę o tym w osobnym wpisie.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Za darmo:
 Przeceny:

Najnowsze mobilne Humble Bundle promuje gry pochodzące od różnych deweloperów, ale posiadające wspólny mianownik – słodką, niezobowiązującą atrakcyjność wizualną (eye candy). W podstawowym pakiecie, dostępnym od dolara wzwyż, znajdziemy trzy pozycje:

Finansowa korzyść jest jak zwykle oczywista. Jeśli powyższe trio miałoby wywołać uczucie niedosytu, można sięgnąć głębiej do kieszeni i wpłacić kwotę przewyższającą średnią wartość datków (obecnie nieco ponad 4 dolary), nabywając tym samym pozostałe tytuły. Na razie ujawniono trzy z nich, ale docelowo pojawi się ich więcej, rozsądek nakazywałby więc wstrzymanie się z decyzją. Uzupełniające gry omówię za tydzień.

Sklep Windows

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Modularny smartwatch coraz bliżej

Wcześniejszy wpis

Messy Bird – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle