0

Jeśli się nudzisz,  jeśli masz swój telefon w kieszeni, jeśli chcesz zarobić parę groszy to druga część, w której znów przyjrzymy się zarabiającym aplikacjom jest idealnym miejscem dla ciebie – wystarczy zainstalować odpowiedni program. Tylko który? Tego dowiesz się tutaj. Ostatnim razem sprawdziliśmy aplikacje dla fanów fotografii, tym razem czeka nas coś zupełnie innego. Oto nasi dzisiejsi bohaterowie:

Roamler jest aplikacją stworzoną dla osób zaradnych, którzy mówiąc ogólnie będą mieli za zadanie przeprowadzić w terenie badania jakościowe i ilościowe. Upraszczając, program po zarejestrowaniu się w bazie oferuje podjęcia się drobnych zadań w naszej okolicy takich jak ocena jakości obsługi, wystawy i ekspozycji jako tajemniczy klient, sprawdzenie akcji promocyjnej, przetestowanie i napisanie opinii o danym produkcie, czy też aktywna reklama. Doświadczeni i wytrawni użytkownicy z łatwością łączą wybrane zdania z codziennym życiem i wykonują je przy okazji zakupów w galerii handlowej, podróży do domu z uczelni czy pracy. Za każde wykonane zadanie otrzymujemy punkty, które podnoszą naszą pozycję w rankingu. Im wyższe miejsce i więcej punktów, tym ciekawsze i lepiej płatne zadania będą dla nas dostępne. Można spotkać zadania zlecone przez globalne koncerny np. Coca-Cola, Procter & Gamble, Unilever. Producent pobiera 2% prowizję od każdej zarobionej przez nas kwoty, co brzmi całkiem rozsądnie w porównaniu np. z 50% pobieranymi przez właścicieli wspomnianej  w pierwszym artykule aplikacji Foap.

roamler

Cash Pirate jest zdecydowanie najpopularniejsza aplikacją do zarabiania w Polsce. Na wielu forach można znaleźć wskazówki i dowody wypłat zapalonych użytkowników. Cała nasza „praca” polega głównie na pobieraniu promowanych gier i programów, testowaniu udostępnianym za darmo aplikacji, wypełnianiu ankiet oraz oglądaniu filmików reklamowych. Warto wypatrywać ofert specjalnych oraz Tips of the day, które z reguły są lepiej płatne. Uczulamy jedynie, aby wystrzegać się pobierania programów proszących o możliwość wysyłania wiadomości tekstowych. Zarobić możemy też na polecaniu znajomych oraz zgarnąć 10% wypracowanych przez niego miesięcznie pieniędzy. Wypłaty na konto PayPal lub kartę podarunkową Facbooka możliwe są już od 2,500 monet co odpowiada 2,5 dolara.

Cash Pirate

Cash App to ostatnia z aplikacji, którym się dzisiaj przyjrzymy. Działa bardzo podobnie do Cash Pirate – drobne pieniężne nagrody zdobywamy dzięki instalowaniu promowanych gier i programów, codzienne logowanie oraz polecanie znajomym testowanych przez nas aplikacji, a także za ich zakup. Wystarczy się zalogować poprzez swoje konto na Facebooku by móc sprawdzić ofertę i rozpocząć „pracę”. Największy i najbardziej regularny zarobek przynosi jednak wypełnianie ankiet oraz rejestrowanie się na wybranych serwisach bukmacherskich. Można dostać od 20 centów do 5 dolarów za instalację i regularną aktywność, a następnie wypłacić pieniądze na jeden z wielu sposobów, np. konto Amazon, w systemie PayPal czy wirtualny portfel Skrill. Plusem aplikacji jest relatywnie łatwy zarobek, minusem zaś konieczność instalacji sporej ilości programów, które z czasem mogą spowolnić działanie naszej komórki czy tabletu zmuszając do przywrócenia ustawień fabrycznych lub ręcznego czyszczenia pamięci urządzenia.

Cash app

Niedrogie smartfony do płatności zbliżeniowych

Wcześniejszy wpis

Dlaczego nowe Nexusy pozbawiono bezprzewodowego ładowania?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Artykuły