Aplikacje dzięki którym zarobisz, part II

Jeśli się nudzisz,  jeśli masz swój telefon w kieszeni, jeśli chcesz zarobić parę groszy to druga część, w której znów przyjrzymy się zarabiającym aplikacjom jest idealnym miejscem dla ciebie – wystarczy zainstalować odpowiedni program. Tylko który? Tego dowiesz się tutaj. Ostatnim razem sprawdziliśmy aplikacje dla fanów fotografii, tym razem czeka nas coś zupełnie innego. Oto nasi dzisiejsi bohaterowie:

Roamler jest aplikacją stworzoną dla osób zaradnych, którzy mówiąc ogólnie będą mieli za zadanie przeprowadzić w terenie badania jakościowe i ilościowe. Upraszczając, program po zarejestrowaniu się w bazie oferuje podjęcia się drobnych zadań w naszej okolicy takich jak ocena jakości obsługi, wystawy i ekspozycji jako tajemniczy klient, sprawdzenie akcji promocyjnej, przetestowanie i napisanie opinii o danym produkcie, czy też aktywna reklama. Doświadczeni i wytrawni użytkownicy z łatwością łączą wybrane zdania z codziennym życiem i wykonują je przy okazji zakupów w galerii handlowej, podróży do domu z uczelni czy pracy. Za każde wykonane zadanie otrzymujemy punkty, które podnoszą naszą pozycję w rankingu. Im wyższe miejsce i więcej punktów, tym ciekawsze i lepiej płatne zadania będą dla nas dostępne. Można spotkać zadania zlecone przez globalne koncerny np. Coca-Cola, Procter & Gamble, Unilever. Producent pobiera 2% prowizję od każdej zarobionej przez nas kwoty, co brzmi całkiem rozsądnie w porównaniu np. z 50% pobieranymi przez właścicieli wspomnianej  w pierwszym artykule aplikacji Foap.

roamler

Cash Pirate jest zdecydowanie najpopularniejsza aplikacją do zarabiania w Polsce. Na wielu forach można znaleźć wskazówki i dowody wypłat zapalonych użytkowników. Cała nasza „praca” polega głównie na pobieraniu promowanych gier i programów, testowaniu udostępnianym za darmo aplikacji, wypełnianiu ankiet oraz oglądaniu filmików reklamowych. Warto wypatrywać ofert specjalnych oraz Tips of the day, które z reguły są lepiej płatne. Uczulamy jedynie, aby wystrzegać się pobierania programów proszących o możliwość wysyłania wiadomości tekstowych. Zarobić możemy też na polecaniu znajomych oraz zgarnąć 10% wypracowanych przez niego miesięcznie pieniędzy. Wypłaty na konto PayPal lub kartę podarunkową Facbooka możliwe są już od 2,500 monet co odpowiada 2,5 dolara.

Cash Pirate

Cash App to ostatnia z aplikacji, którym się dzisiaj przyjrzymy. Działa bardzo podobnie do Cash Pirate – drobne pieniężne nagrody zdobywamy dzięki instalowaniu promowanych gier i programów, codzienne logowanie oraz polecanie znajomym testowanych przez nas aplikacji, a także za ich zakup. Wystarczy się zalogować poprzez swoje konto na Facebooku by móc sprawdzić ofertę i rozpocząć „pracę”. Największy i najbardziej regularny zarobek przynosi jednak wypełnianie ankiet oraz rejestrowanie się na wybranych serwisach bukmacherskich. Można dostać od 20 centów do 5 dolarów za instalację i regularną aktywność, a następnie wypłacić pieniądze na jeden z wielu sposobów, np. konto Amazon, w systemie PayPal czy wirtualny portfel Skrill. Plusem aplikacji jest relatywnie łatwy zarobek, minusem zaś konieczność instalacji sporej ilości programów, które z czasem mogą spowolnić działanie naszej komórki czy tabletu zmuszając do przywrócenia ustawień fabrycznych lub ręcznego czyszczenia pamięci urządzenia.

Cash app