0

Na fali ostatnich premier interesujących smartfonów, przyszła pora na coś nietuzinkowego i niezwykłego w każdym znaczeniu tego słowa. Pora na powiew luksusu i namiastkę bogactwa. Oto Vertu Signature Touch – jeden z najładniejszych i najlepiej wykonanych telefonów tego roku skrywający świetną specyfikację za jeszcze bardziej niezwykłą cenę. Decydując się na zakup tego urządzenia trzeba wysupłać z kieszeni minimum 10 tysięcy dolarów, najdroższa wersja kosztuje dwa razy tyle. Wszystko zależy od wersji wykonania obudowy. Na szczęście ten ekskluzywny producent nie łechce tylko naszego poczucia estetyki, ale oferuje również topową specyfikację.

Vertu

Zaczynając od najważniejszego elementu każdego smartfona, ekran LCD ma 5.2 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości 1080p, a chroni je szkło szafirowe, które możemy spotkać w prestiżowych zegarkach. Pod “maską” znajdziemy Snapdragona 810 oraz 4GB pamięci RAM. Ciekawe jak producent rozwiązał problem przegrzewania i obniżania taktowania tego układu, który trapił wiele tegorocznych flagowych urządzeń. Do dyspozycji użytkownika oddano 64GB pamięci wewnętrznej wraz z możliwością jej rozbudowy za pomocą kasrt SD do 2 TB, a zdjęcia zrobimy za pomocą 21 Mpx aparatu głównego z możliwością nagrywania filmów 4K. Telefon został zaopatrzony we wszystkie najnowsze moduły łączności takie jak LTE, Bluetooth 4.1 czy NFC. Dodatkowo głośniki stereo oraz bateria o pojemności 3,160 mAh z opcją szybkiego oraz bezprzewodowego ładowania. W pudełku w raz z urządzeniem znajdziemy ceramiczne słuchawki oraz 18-miesięczną gwarancję z indywidualnym serwisem 24/7. Nad wszystkim czuwa Android 5.1 Lollipop.

Ver

Finalna cena jest uzależniona od naszej wizji wykończenia obudowy, a istnieje wybór pomiędzy 8 rodzajami skóry oraz 4 rodzajami wykończenia elementów metalowych

Źródło: phonearena.com

Meizu pokazuje model Pro 5

Wcześniejszy wpis

Mobilne okazje 25.09.2015

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy