0

Czasami nadmierna opieszałość w podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z mobilnej okazji może wyjść na dobre – miła dla oka układanka Perplexity 10 dni temu potaniała w App Store ($1,99 -> $0,99), a obecnie jest dostępna za darmo. Ta sztuczka nie jest zresztą nowa – deweloper stosował ją już kilkakrotnie w przeszłości. Biorąc pod uwagę możliwe długofalowe skutki ostatnich wydarzeń w Europie, jedna z promocji w Sklepie Windows może okazać się trafną inwestycją na przyszłość 😉

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Za darmo:
Przeceny:

Tydzień temu opisałem trzy gry dostępne za jednego dolara w podstawowym pakiecie mobilnego Humble Bundle. Pakiet rozszerzony zawiera 5 dodatkowych pozycji:

Łącznie za nieco ponad 4,5 dolara można pozyskać więc 8 gier wartych w oficjalnym sklepie ok. czterokrotnie więcej (nie licząc mikropłatności w dwóch darmowych tytułach). Cały zestaw jest mocno zróżnicowany, by nie rzec chaotyczny, i jego poszczególne składniki mogą okazać się mało atrakcyjne dla graczy o ściśle określonych preferencjach. Mimo to oferta wydaje się godna rozważenia.

Sklep Windows

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Mix w Play, czyli “Abonament 2 – Zemsta Zarządu”

Wcześniejszy wpis

Samsung szykuje konkurenta dla Gorilla Glass?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle