Bluelounge Aaden- naładowane baterie zawsze pod ręką.

Zapewne każdy z nas miał problem z rozładowanymi bateriami w myszce komputerowej lub w klawiaturze. Nagle gdy potrzebujemy nowych ogniw, zaglądamy do szuflady to okazuje się że tam ich nie ma i zaczyna się szukanie po pilotach.

Teraz producenci telewizorów do zasilania pilotów używają baterii AAA, a my akurat potrzebujemy AA. Gdy uda nam się je znaleźć to pół sukcesu, bo drugie pół to czy mają wystarczająco dużo mocy, aby zasilić nasz sprzęt. Najgorzej jest wtedy gdy albo będą rozładowane, lub wcale ich nie znajdziemy. Z pomocą w trudnych sytuacjach przychodzi nam firma Bluelounge, która stworzyła Aaden. Jest to minimalistyczna ładowarka baterii AA, zasilana przez port USB.

Aadem 2

Dzięki jej niewielkim rozmiarom może spokojnie leżeć na biurku koło np. monitora.

Aadem 1

Mieści w sobie dwie baterie AA, każde ogniwo ma własną diodę sygnalizującą ładownie (czerwony – ładuje, zielony – naładowany).

Aaden sprawdzi się równie dobrze w podróż – jej kompaktowe rozmiary sprawiają, że bez problemu zmieści się do walizki czy torby. Dodatkowo Monolityczny kształt ładowarki świetnie wpasuje się do każdego wnętrza.

Aadem 6

                                                               Dane techniczne

Nazwa Bluelounge Aaden
Kod AA-BL
Rodzaj urządzenia ładowarka do baterii AA (Ni-MH i NiCd)
Dedykowany do urządzeń z portem USB
Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary długość – 63,5 mm

szerokość – 63,5 mm

wysokość – 22,0 mm

Kolory czarny
Gwarancja 24 miesiące
Cena SRP 79 PLN

 

[embedvideo id=”139323454″ website=”vimeo”]

More Stories
Programowanie na Androida krok po kroku – cz. 14 – podstawy grafiki 2D