0

LG jest jednym z nielicznych topowych producentów, którego flagowiec ma plastikową obudowę. W przypadku reszty tegorocznych modeli, wykonane zostały z aluminium lub jego połączenia ze szkłem. Po wielu latach krytyki  Samsung stworzył nie tylko porządnie wykonanego Galaxy S6, ale wprowadził na rynek ciepło przyjętą serię A. Wszystko wskazuje na to, że LG pozazdrościło pomysłu nowej serii swemu koreańskiemu konkurentowi i również planuje prezentację solidnie wykonanego smartfona ze średniej półki.

Na najbliższy poniedziałek (21 września) zaplanowana została konferencja w Nowym Jorku, na której  światło dzienne ma ujrzyeć LG Class, wcześniej znany w benchmarkach pod nazwą kodową H740. Biorąc pod uwagę, że firma na prezentację wybrała USA, istnieje duża szansa, że nowe dziecko Koreańczyków dostępne będzie globalnie, a nie tylko na azjatyckim rynku.

 LG-Class

 

Z przecieków wiadomo, że będzie to phablet z przekątną ekranu wynoszącą 5.7 cala w rozdzielczości 1080p, układ Snapdragon 615, 2GB pamięci RAM, tylni aparat z matrycą 13PMx z diodą doświetlającą LED, wbudowanym 8GB pamięci oraz slotem kart SD. Całość ma pracować pod kontrolą Androida 5.1.1. Oczywiście nie mogło też zabraknąć charakterystycznego dla LG przeniesienia przycisków fizycznych na tył obudowy zaraz pod obiektyw aparatu. LG Class zapowiada się ciekawie, pozostaje tylko czekać na oficjalną prezentację oraz podanie ceny.

Źródło: gsmarena.com

 

Współpraca Yota Devices z ZTE nad Yota Phone 3

Wcześniejszy wpis

GOCLEVER Quantum 960 Mobile

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy