0

Walkman dekadę temu był kojarzony z przenośnym odtwarzaczem muzycznym, aktualnie kojarzymy go z aplikacją na telefony, ale tylko na Sony. Nie dawno kolega kupił smartfon tej firmy, ponieważ chciał mieć Walkman’a. Ostatnio mu pokazałem ją na mojej… Motoroli. Nie był zadowolony. Sam długo szukałem dobrej aplikacji w sklepie jednak żadna mi nie pasowała w 100%. Jak mieć Walkmana? To proste! Pokaże to ten poradnik.

UWAGA: ANI JA ANI AUTOR APLIKACJI CZY INNE OSOBY NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA USZKODZENIA TELEFONU CZY KAŻDE INNE PROBLEMY. WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!!!!!!

Wymagania:

-Root
– Custom Recovery np. TWRP
– Custom ROM (nie w każdym wypadku)

Do dzieła!

  1. Wchodzimy na Post, zjeżdżamy trochę niżej i szukamy odpowiedniej wersji (chodzi o wersję systemu Android). U mnie to 5.1.1/CM12, i pobieramy paczkę .zip. Pobranej paczki nie otwieramy a wrzucamy na pamięć telefonu. wlk
  2. Następnie przechodzimy do telefonu. Musimy przejść w tryb Recovery (domyślnie wyłączamy telefon oraz włączamy go z naciśniętym przyciskiem volume- i w menu wybieramy “Recovery”), następnie Flashujemy paczkę lub przechodzimy do Kernel Adiutor i wybieramy w menu recovery, klikamy na plusik, wybieramy “Flash Zip” i szukamy paczki. Gdy znajdziemy, naciskamy na znak potwierdzenia na górze, oraz chwilę czekamy. Po chwili powinien nam się telefon zresetować.Screenshot_2015-09-12-18-15-23
  3. Przy włączaniu telefonu (ale tylko na wersji 5.0+) powinno się zacząć optymalizowanie aplikacji w tym Walkman. Po chwili powinniśmy znaleźć ikonkę Walkman’a w Menu programów.
  4.  Możemy się cieszyć odtwarzaczem!!!!!Screenshot_2015-09-12-18-15-31

Może to krótki poradnik jednak dla wielu bardzo pomocny, szczególnie dla mojego kolegi, którego pozdrawiam 🙂

Jak wygrać paczkę ciekawych mobilnych akcesoriów?

Wcześniejszy wpis

Kolejna premiera z linii A

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać