0

W ostatnich dniach doszło do rzadko spotykanej koincydencji. Do kończącej się niebawem jednej promocji w Humble Bundle dołączyła druga, podważająca sens nabywania gier studia Humongous Entertainment w Google Play. Jednocześnie wiele z tych gier objętych zostało mocnymi przecenami… w App Store.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Za darmo:
Przeceny:

Zgodnie ze złożoną tydzień temu obietnicą, uzupełniam opis oferty Humble Bundle, obejmującej gry możliwe do zainstalowania zarówno na PC, jak i na urządzeniach z Androidem (w większości premiery), a niekiedy i na konkurencyjnych platformach mobilnych. W międzyczasie pojawiły się trzy nowe pozycje, najwyraźniej dość atrakcyjne, bowiem średnia wartość datków zauważalnie wzrosła i obecnie odrobinę przekracza 3 dolary. Za tę sumę odblokowujemy dostęp do 6 dodatkowych tytułów: TinyKeep, Crowntakers, Monster Loves You!, Secret of the Magic Crystals, Strata, Doodle God.

Jakby tego było mało, pojawiła się również nowa promocja w ramach mobilnego Humble Bundle, obejmująca produkcje studia Humongous Entertainment. Te dość specyficzne przygodówki, ewidentnie skierowane do najmłodszych fanów mobilnej rozrywki, z pewnością nie każdemu przypadną do gustu. Okazja jest jednak niezła, bowiem ich ceny w Google Play raczej nie należą do najniższych:

Powyższe cztery gry wchodzą w skład podstawowego zestawu, a aby go nabyć wystarczy wpłacić jednego dolara. Zgodnie z tradycją autorzy promocji na wstępie nie odkrywają wszystkich kart, więc uzupełniającemu pakietowi atrakcji przyjrzę się bliżej za tydzień.

Sklep Windows

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Chcesz podkreślić swój styl? Kup złoty flagowiec Samsunga!

Wcześniejszy wpis

Tablet dla ucznia, jak wybrać?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle