0

Sprzedaż wiązana to dość często stosowany marketingowy haczyk. Do tego typu promocji zawsze warto podejść z rozwagą, by “przy okazji” nie wejść w posiadanie rzeczy mało przydatnych lub całkowicie zbędnych.

Czytnik inkBOOK Onyx to urządzenie z przewagą pozytywnych opinii, pochodzących zarówno od użytkowników, jak i recenzentów. Posiada 6-calowy dotykowy wyświetlacz E-ink Carta® z regulowanym podświetleniem o rozdzielczości 1024 × 758, 8 GB pamięci wbudowanej i gniazdo kart micro SD oraz niezidentyfikowany dwurdzeniowy procesor. Najciekawsze jest że pracuje pod kontrolą Androida (w nieco leciwej wersji 4.2), co pozwala na instalowanie i uruchamianie aplikacji przeznaczonych dla tego środowiska i co zamienia czytnik w namiastkę tabletu, cechującego się przy tym ponadprzeciętnie długim czasem działania. Oczywiście należy brać pod uwagę ograniczenia związane z monochromatycznym i ociężale reagującym wyświetlaczem.

Trwająca w sieci sklepów Media Markt promocja polega na dołączeniu do czytnika kuponu upoważniającego do bezpłatnego pobrania trzech powieści kryminalnych autorstwa Richarda Castle: „Fala upału”, „Nagi żar” i „Gorączka zmysłów”. Zestaw wyceniono na 599 zł. Nie ma co ukrywać że sam inkBOOK Onyx można upolować nieco taniej. Jeśli jednak wymienione wyżej bestsellerowe pozycje i tak znalazłyby się prędzej czy później w kręgu zainteresowań nabywcy czytnika, gra wydaje się warta świeczki, bowiem ich wartość rynkową można oszacować na 60-80 zł.

Źródło: informacja prasowa

ZenFone 2 Deluxe Special Edition

Wcześniejszy wpis

Honor 4X – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy