Sword Of Xolan – dobrze i za darmo !

Sword Of Xolan to świetna gra platformowa mająca klimat gier z lat 90tych w stylu pixel art. Nasz bohater o imieniu Xolan jest rycerzem, który stawia czoła różnym potworom, w tym 3 BOSSy, każdy na koniec rozdziału.

Bohater oprócz walki z potworami ma za zadanie uwolnić 3 postacie w każdej rundzie, są one ukryte i zamknięte w klatkach, które należy brutalnie otworzyć przy użyciu miecza. Xolan ma jeszcze jedną broń oprócz miecza, są to ogniste kule którymi można strzelić w potwora na odległość. Ilość strzałów jest ograniczona, lecz możemy je odnowić zbierając dzbanki z magicznym płynem.

Poruszamy się za pomocą przycisków ekranowych, które można ustawić według swoich potrzeb, gra wspiera również bezprzewodowy kontroler dla urządzeń przenośnych.

Podczas grania nie możemy zapomnieć o zbieraniu złota, które jest ukryte w beczkach i różnych dzbanach. Za zebrane złoto możemy kupować różne ulepszenia dla naszego bohatera.

Gra jest dostępna za darmo w Sklepie Play. Występują w niej mikro płatności, ale nie ma konieczności korzystania z tej opcji.

LINK

A więc jeśli pamiętasz gry typu Mario Bros lub Contra to ta gra pozwoli Ci na powrót w klimat beztroskiego dzieciństwa.

More Stories
Sony z nowym telefonem do „samopstryków”. Czy aby tylko?