0

Czy można dzwonić za darmo? Operatorzy telefonii obiecują nam darmowe rozmowy bez limitów, jednak okazuje się, że konieczność zapłacenia dość dużego abonamentu wcale nie sprzyja oszczędnościom, zwłaszcza jeżeli mało korzystamy z telefonu. Czy istnieją inne sposoby na darmowe rozmowy?

Częste rozmowy oraz wysyłanie wiadomości w ilościach hurtowych mogą znacznie uszczuplić domowy budżet. Szukając sposobu na obniżenie rachunków za telefon i możliwości darmowych rozmów często przeszukujemy Internet i rejestrujemy się na stronach, które mają nam pomóc mniej płacić za komórkę. Czy warto korzystać z tego typu rozwiązań?

Nie ma nic za darmo – to powiedzenie idealnie sprawdza się w przypadku rzekomych darmowych rozmów, które oferują nam sieci komórkowe oraz różne strony internetowe. W teorii wykupienie określonego pakietu czy rejestracja w danym serwisie ma nam pomóc obniżyć rachunki za telefon, jednak w praktyce często okazuje się, że otrzymujemy jedynie możliwość darmowego wykonywania połączeń na telefony stacjonarne lub w obrębie naszej sieci, co wcale nas nie satysfakcjonuje.

Jak dzwonić za darmo na komórki?

Możliwość wykonywania darmowych połączeń na telefony stacjonarne oferuje nam każda sieć, ale nie jest to żadnym prezentem. Tak naprawdę przeciętny użytkownik komórki wykonuje jedynie sporadyczne połączenia na numery domowe, których i tak z roku na rok ubywa.

Szukając sposobu na darmowe rozmowy z numerami komórkowymi możemy się nieco rozczarować, gdyż tak naprawdę oprócz wykupienia pakietu darmowych minut u swojego operatora nie pozostaje nam wiele możliwości, choć możemy znacznie obniżyć rachunki korzystając np. z oferty operatorów voip lub połączeń internetowych Skype.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat darmowych rozmów? Zapoznaj się z artykułem „jak dzwonić za darmo?”, który znajdziesz tutaj: . Na stronie embiznes.pl. czeka na Ciebie sporo porad i ciekawych artykułów nie tylko w temacie darmowych połączeń telefonicznych. Znajdziesz tutaj m.in. ułatwiające zakup telefonu lub tabletu recenzje, ciekawostki z rynku oraz inne przydatne każdemu użytkownikowi mobilnych urządzeń informacje.

Mobilne okazje 31.07.2015

Wcześniejszy wpis

Nowy smartwatch firmy Samsung na pewno z Tizenem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy