1

Prezentacja  OnePlus 2 odbyła się w nocy z 27 na 28 lipca o  godzinie 4:00.  Wraz z prezentacją znamy osotateczną specyfikację.  Sercem urządzenia jest Qualcomm Snapdragon 810. Do tego  4GB lub 3GB pamięci RAM i 16GB lub 64GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. OnePlus 2 został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 oraz baterię  o pojemności 3300 mAhAparat tylny 13MP i przedni 5MP. Całość działa pod kontrolą OxygenOS 2 ( zmodyfikowany Android Lollipop)

Dodatkowe funkcje OnePlus 2:
– Optyczna stabilizacja obrazu-
redukuje wstrząsy i poruszenia, dzięki temu zdjęcia są idealnie ostre.
– Laserowy autofokus-  automatyczne ustawianie ostrości.
– Przełącznik powiadomień-   łatwe przełączanie  powiadomień między trzema trybami:  “wszystkie powiadomienia”, “ważne powiadomienia”, ”  Nie przeszkadzać”.
– Skaner  linii papilarnych-  szybsze i łatwiejsze odblokowywanie telefonu.
– Dwie karty SIM.
– USB Typu C.

OxygenOS 2  to zmodyfikowany przez OnePlus,  Android Lollipop.  System   wykorzystuje zalety  “czystego” Androida i dodaje  kilka nowych funkcji, pozwala także na dowolną konfigurację wyglądu ikon.  Funkcja App Permissions pozwala na blokowanie aplikacji.

Obudowa OnePlus 2 wykonana jest z  wytrzymałego stopu aluminium i magnezu, do tego dołączamy akcenty ze stali nierdzewnej, co tworzy efektowny styl. W prosty sposób można zmienić styl OnePlus 2, dzięki kolekcji paneli Style Swap.

Firma OnePlus ogłosiła także, że  otworzy własne salony w kilku miastach, między innymi w:  Londynie, Paryżu i Berlinie.
Jak wiemy OnePlus 2 będzie dostępny w dwóch wersjach- 16GB i 64GB. Za wersję z 16GB zapłacimy 1449zł, a za wersję z 64GB 1699 zł.  Sprzedaż rozpocznie się już 11 sierpnia w Europie,  Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Indiach i Chinach, żeby kupić OnePlus 2 potrzebne będzie zaproszenie.
Moim zdaniem OnePlus 2 to  bardzo dobry  smartfon, który  jest nieźle wyposażony.  Zobaczymy jak  sobie  poradzi w pierwszych testach.

źródło: phonearena

Kolejny Samsung Galaxy Unpacked 2015

Wcześniejszy wpis

Motorola zadziwiła wszystkich! Moto X Style, Moto X Play i Moto G

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android