0

Daliście się kiedyś nabrać na łatwy trik i byliście bardzo z tego powodu zawiedzeni? Prawie wszyscy wiodący producenci telefonów komórkowych takie chwyty stosują. Czyżby nadszedł czas na koniec takich technik? Może Samsung jako drugi po Sony przestanie nabijać klientów w butelkę i mniejsi bracia flagowych telefonów wreszcie będą coś warci?

Dlaczego konsumenci nie kupują tylko topowych modeli telefonów, przecież są szybkie i wspaniałe? Powody są dwa. Albo ich na nie nie stać, albo są za duże. Do teraz rozwiązaniem tego problemu było kupienie telefonu z niższej półki i pogodzenie się z niedogodnościami, które są związane z zastosowaniem gorszych podzespołów. Pierwszy takiej kolei rzeczy sprzeciwił się Sony wprowadzając na rynek Xperiię Z3 Compact.

Teraz do walki wchodzi Samsung ze swoim Galaxy S6 Mini. Jak podaje portal phoneArena nowe, mniejsze dziecko koreańskiego producenta napędzane zostanie Snapdragonem 808 i wspomagać ma go 2GB RAMu. Aparat to 15MPx a przekątna wyświetlacza będzie oscylować w granicach 4,7 cala i wyświetlać obraz w rozdzielczości 720p. Z ujawnionych zdjęć spodziewać się można aluminiowej ramki i… banalnego wyglądu niestety.

Samsung-Galaxy-S6-Mini-leaked-photos (3) Samsung-Galaxy-S6-Mini-leaked-photos (1) Samsung-Galaxy-S6-Mini-leaked-photos

Patrząc na podzespoły S6 Mini powinni być z niego zadowoleni wszyscy, którzy chcą mieć mocny sprzęt w mniejszej obudowie. Niestety znając podejście Samsunga do cen, konsumenci liczący na mini również w cenie pewnie się niemiło zaskoczą. Jeżeli wszystko się sprawdzi to koreański producent przynajmniej przestanie oszukiwać swoich odbiorców nazywając słabiutkie urządzenie nazwą topowego modelu z dopiskiem „Mini”.

źródło: phoneArena

Oficjalna prezentacja Huawei G8.

Wcześniejszy wpis

Sony z nowym telefonem do „samopstryków”. Czy aby tylko?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android