1

Zespół pracujący nad OnePlus 2 nie ujawniał zbyt dużo informacji na jego temat, a te które pojawiły się można było policzyć na palcach jednej ręki, naszczęście sytuacja nie co się zmieniła. Większość specyfikacji brzmi zachęcająco jednak niepokój może budzić zastosowany procesor, a mianowicie jest to Qualcomm Snapdragon 810.

Zastosowanie procesora, który nie ma najlepszej prasy ze względu na problemu z przegrzewaniem, a co za tym idzie ze spadkiem wydajności jest nieco ryzykownym przedsięwzięciem. Jakkolwiek zespół OnePlus 2 twierdzi, że zastosowany układ w wersji 2.1 nie cierpi już na wyżej wymienione problemy. Mamy nadziej, że słowa zostaną potwierdzone w faktach. Dziś wyciekły do sieci prawdopodobnie wyniki z AnTuTu dotyczące OP 2 (A2001) ze Snapdragonem 810.

Dokładny wynik uzyskany przez telefon to 63719 punktów, co plasuje go w hierarchi telefonów z tym układem najwyżej w rankingu, nawet wyżej od samego Xiaomi Mi Note Pro.

Należy pamiętać, że w AnTuTu wiele czynników ma wpływ na ostateczny sumaryczny wynik, a nie tylko sam procesor. Większość z nas ma nadzieje, że telefon rzeczywiście jest wolny od wcześniejszych problemów Snapdragon 810, ponieważ ewentualne problemy mogą mieć wpływ na sprzedaż i zainteresowanie ludzi.

Pozostała część specyfikacji OnePlus 2 obejmuje 5.7 calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 (515 ppi), tylni aparat 16 MP z sensorem Sony Exmor IMX234, przedni aparat 5 MP, 4 GB pamięci RAM i dual SIM.

źródło: www.gsmarena.com

Kolejne źródło potwierdza telefony Lumia 950 i Lumia 950 XL

Wcześniejszy wpis

Android M- nowości i funkcje.

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android