0

Dzisiaj przetestuję dla was DeeMe.  Jest to nowy komunikator. Twórcy tej aplikacji  postawili przede wszystkim na funkcjonalność i na wygląd. Aby zacząć zabawę z DeeMe musimy się zarejestrować. Możemy to zrobić poprzez facebook’a lub adres e-mail. Po zarejestrowaniu możemy wpisać także swój numer telefonu co ułatwi wyszukiwanie znajomych.

Jak działa aplikacja?


Aplikacja działa na tej samej zasadzie jak Snapchat –  zaczynamy od zrobienia zdjęcia. Mamy do wyboru kilka stylów czcionki oraz różne ciekawe ikony. 36 ikonek jest za darmo, a pozostałe 12  otrzymamy jeśli udostępnimy informację o DeeMe na Facebooku.  Jeśli chcemy zastosować filtr  wystarczy przeciągnąć palcem po zdjęciu w lewo lub w prawo. Później wybieramy do kogo chcemy wysłać naszą wiadomość i wysyłamy. Pod zdjęciem możemy kontynuować rozmowę.

Screenshot_2015-07-13-21-21-24Screenshot_2015-07-13-21-31-51Screenshot_2015-07-13-21-26-55Screenshot_2015-07-13-21-36-52

Inne funkcje DeeMe:

Komunikator  ma również inne funkcje poza  komunikacją.  DeeMe można używać do tworzenia  różnego rodzaju grafik.  Ciekawą funkcją jest także znajdowanie znajomych, którzy zamieszkują ten sam region lub kraj.

2unnamed

W porównaniu do  Snapchata wiadomość nie ogranicza się do wysyłanego zdjęcia,   w DeeMe zdjęcie jest tłem dla naszej rozmowy. Największą wadą DeeMe jest bardzo mała ilość użytkowników, ale według mnie warto dać szansę temu komunikatorowi. DeeMe jest idealną aplikacją dla  kreatywnych ludzi,  zdjęcia można udoskonalać w różny  sposób. Używając jej w ten sposób tworzymy piękne wspomnienia.

Według mnie aplikacja jest warta uwagi. Dzięki niej będziemy mogli zastąpić Messengera,  Instagrama i Snapchata jedną aplikacją! Zachęcam was do zainstalowania DeeMe. Na duży plus zasługuje łatwość tworzenia  wiadomości i filmów, które co prawda mogą być tylko 10 sekundowe, ale myślę że to nie problem. Komunikator dostępny jest na  Androida i iOS.

Microsoft Lumia 640XL

Wcześniejszy wpis

Najlepsze aplikacje i gry #1

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać