0

Tak, to znowu ja- naczelny maruda z mobileworld24.pl, tym razem już po raz ostatni. Chciałem po raz ostatni napisać coś na stronę, pożegnać się z czytelnikami oraz chłopakami z redakcji i wytłumaczyć czemu sytuacja wygląda tak a nie inaczej.

Czemu to koniec?

Kończę z pisaniem nie dlatego, że w redakcji pojawił się jakiś konflikt, ani nie dlatego, że będę robił to gdzieś indziej- o tym nie ma mowy. Głównym powodem, przez który zdecydowałem się zakończyć moją przygodę z pisaniem na temat technologii mobilnych jest wypalenie. Przez ostatnie kilka miesięcy na rynek dostały się tysiące urządzeń co mogłoby świadczyć o rozwoju tej branży i po części tak właśnie jest. Niestety tylko po części bo czy tak naprawdę coś się zmieniło? Podobne uczucie miałem pod koniec okresu Symbiana S60, który u kresu swojej ery nie oferował już nic nowego a systemy jakie jak Android czy iOS były zbyt mało dopracowane. W tym momencie żadna nowość techniczna nie sprawiała mi przyjemności. Teraz jest trochę gorzej bo przedtem przynajmniej coś się jeszcze ruszało- chociażby był to czas gdzie na rynku pojawiały się telefony z ekranami dotykowymi. Od dawna nie widziałem nic co mogłoby rokować na technologię mogącą zmienić rynek, wszystko jest większe, szybsze, mocniejsze ale czy ma dużo więcej UŻYTECZNYCH funkcji niż poprzednicy? Oczywiście, że nie.

Dlatego też od pewnego czasu nie widzieliście moich wpisów. Kiedyś robiłem to z pasji, która teraz wygasa, a ja wychodzę z założenia, że lepiej zrobić coś od A do Z porządnie niż tylko trzymać się terminów i wyrzucać byle co. Moim zdaniem to bardziej odpowiedzialne podejście, dzięki któremu portal nie ucierpi bo chłopaki cały czas piszą i jest co czytać, a ja nie zrobię z siebie głupka. Jak już wspominałem wcześniej, na chwilę obecną nigdzie indziej nie będzie można oglądać mojej „twórczości” na żaden temat, nie jestem też zaangażowany w żaden inny projekt.

Podziękowania dla czytelników

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, którym chciało się czytać moje wypociny. Parę osób również odpowiadało pod moimi wpisami gdy prosiłem o feedback za co szczególnie dziękuję, chociaż było was niewielu. Mam nadzieję, że czytaliście wszystko z zainteresowaniem a moje pomysły wam się podobały. Nie będę się tutaj rozczulać bo jak każdy wie, lepiej się witać niż żegnać, a to niestety jest ta druga opcja.

Podziękowania dla ekipy

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, z którymi miałem okazję współtworzyć mobileworld24.pl. Szczególne podziękowania kieruję do Wojtka, który dał mi szansę pojawienia się w tym zacnym gronie i tworzenia dla genialnego portalu. Drugą osobą, której chciałbym bardzo podziękować jest Marek Błaszczyk, który już od początku wspierał mnie od graficznej strony, podrzucał mi ciekawe pomysły i zawsze pomagał w kontrze. Cała ekipa redaktorów to asy!

 

Mam nadzieję, że mobileworld24.pl dalej będzie się rozwijało szybko i będzie trzymało cały czas ten kapitalny poziom, który odróżniał nas od reszty. Powodzenia!

Wake On Gesture

Wcześniejszy wpis

Microsoft Lumia 640XL

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy