0

W App Store i Google Play okazjonalnie można nabyć uznane aplikacje biurowe – TextGrabber + Translator oraz OfficeSuite. Ta ostatnia dla użytkowników iOS dostępna jest obecnie całkiem za darmo w dwóch wersjach: Premium (do niedawna $19,99) i Pro ($9,99). Regulamin Google Play nie zezwala na chwilowe przecenianie do zera, co w tym wypadku oznacza konieczność wyłożenia dolara. W dobiegającej końca ofercie mobilnego Humble Bundle znalazło się ostatecznie 11 gier, za które w Google Play łącznie przyszłoby zapłacić prawie 180 zł, zaś w promocyjnym pakiecie można je nabyć za niecałe 4 dolary.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Przypomnę, że omówiony tydzień temu podstawowy pakiet mobilnego Humble Bundle zawiera 4 pozycje (warte ok. 46 zł w Google Play) i wymaga wpłacenia co najmniej jednego dolara. Cały zestaw gier Bulky Pix rozrósł się nieco lecz nadal do wejścia w jego posiadanie wystarczą niespełna 4 dolary. Wśród uzupełniających ofertę gier jedna z nich dostępna jest w GP za darmo, ale w wersji dostarczanej przez Humble Bundle wyeliminowano ograniczenia zmuszające do użycia mikropłatności (w nawiasach ceny w złotych w oficjalnym sklepie Google):

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Samsung Galaxy S6 – krok w dobrą stronę

Wcześniejszy wpis

Kącik mobilnego gracza

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle