0

Przed nami wakacje, a my prezentujemy Wam kolejną część kąciku mobilnego gracza. W związku z moim miesięcznym wyjazdem do USA kolejne części mogą pojawiać się nieregularnie. Postaram się napisać artykuł specjalny o technologiach w dużych miastach. A teraz przejdźmy do sedna.

Door Kickers

screen480x480

Door Kickers to dwuwymiarowa taktyczna gra strategiczna przedstawiająca policyjne operacje oddziałów SWAT.  Gracze dostają zadania, polegające np. na odbiciu zakładników czy zlikwidowaniu kryjówek handlarzy narkotyków. Gra stawia na realizm. W grze dostępnych jest wiele rodzajów broni. Podczas rozgrywki bardzo ważna jest taktyka którą zastosujemy. Al przeciwnika wykorzystuje nasze najmniejsze błędy. W trakcie wielu rodzajów misji ratujemy zakładników z rąk uzbrojonych szaleńców, chronimy VIP-ów, atakujemy kryjówki handlarzy narkotyków i eskortujemy więźniów. Dostępny jest także edytor pozwalający na tworzenie nowych lokacji. Gra na prawdę warta uwagi. Dostępna jest w sklepie iTunes w cenie 5 euro.

App Store

Fort Meow

screen480x480 (1)

Fort Meow to gra logiczna w której zadaniem gracza jest ochranianie siedzącej na strychu dziewczynki,  która próbuje przeczytać pamiętnik zmarłego dziadka przed atakami skaczących na nią kotów. W tym celu wykorzystujemy zgromadzone przedmioty do budowania prostych twierdz. Musimy uważać aby konstrukcje nie zwaliły się dziewczynce na głowę. Gra odbywa się w czasie rzeczywistym co dodatkowo wymusza na nas szybkie działanie. Należy uważać, ponieważ poziom trudności bardzo szybko się zwiększa w trakcie gry. Na razie gra dostępna jest jedynie na platformę iOS w cenie 4 euro.

App Store

To wszystko w dzisiejszym kąciku mobilnego gracza. Tym co niedługo zaczynają wakacje życzę udanego, spokojnego i bezpiecznego wypoczynku oraz abyście odłożyli trochę na bok swoje elektroniczne zabawki, aby spędzić ten czas z przyjaciółmi poza domem.

Mobilne okazje 26.06.2015

Wcześniejszy wpis

PocketBook InkPad

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle