0

Wracamy po dwutygodniowej przerwie związanej z wycieczką na której ostatnio byłem. Przedstawię wam nowości jakie pojawiły się w tym tygodniu na platformy mobilne.

Warhammer 40,000: Armageddon

screen480x480

Warhammer 40,000: Armageddon to turowa strategia science-fiction, która opowiada ona o wojnie o planetę, rozgrywanej między siłami ludzkiego Imperium. a armiami orków. Kampania rozgrywa się na przestrzeni ponad trzydziestu misji. Fabuła jest do pewnego stopnia nieliniowa, a podjęte decyzje mogą zmienić bieg wydarzeń. W grze znajduje sto typów jednostek. Każda z nich posiada własne atrybuty i umiejętności. Dostępny jest także tryb multiplayer na specjalnie przygotowanych mapach.

App Store

Xenowerk

screen640x640 (1)

Xenowerk to mobilna strzelanka utrzymana w klimacie horroru science-fiction. Kampania toczy się na terenie arktycznej stacji badawczej, w której prowadzono tajne eksperymenty, które oczywiście zakończyły się tragicznie. Wyhodowane istoty wydostały się spoza ośrodka. Naszym zadaniem jest zneutralizowanie tych potworów. Mamy do dyspozycji szeroki arsenał broni, który możemy modyfikować. Akcję obserwujemy z kamery umieszczonej wysoko nad głową bohatera. Gra w App Store kosztuje 2 euro.

App Store

Fallout Shelter

fallout-shelter

Ostatnią grą, którą dziś zaprezentuję będzie Fallout Shelter. W grze wcielamy się w nadzorcę schronu, zamieszkiwanego przez rozmaite osoby. Naszym zadaniem jest rozbudowywanie go, aby spełnić oczekiwania mieszkańców. Dodatkowo musimy troszczyć się o zasoby i obronę przez niebezpieczeństwami. Podczas gry zdobywamy punkty doświadczenia, które pozwalają na szerszą rozbudową. Na pochwałę zasługuje umiejętne wykorzystanie modelu free-to-play, dzięki czemu nie jesteśmy ciągle męczenie mikropłatnościami. Gra na razie dostępna jest na platformę iOS, ale w najbliższej przyszłości planowana jest premiera na pozostałe systemy mobilne.

App Store

Moto 360 – smartwatch idealny?

Wcześniejszy wpis

Sony SWR30 – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle