1

Dawno, dawno temu, by utrwalać swe wokalne wyczyny należało niestety nauczyć się śpiewać. Dzisiaj, dzięki zaawansowanym technikom cyfrowej obróbki dźwięku, żmudne doskonalenie intonacji, emisji i artykulacji staje się zbędne. Na amatorów kariery w stylu “od zera do Biebera” w App Store czeka nie lada gratka – VocaLive, procesor niewiele ustępujący profesjonalnym studyjnym DSP. Standardowo wyceniony na 20 dolarów, przez krótki czas będzie dostępny za darmo.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Przeceny:

Najnowsza oferta mobilnego Humble Bundle poświęcona jest produkcjom studia Bulky Pix. Za podstawowy zestaw gier, którego zawartość nie zmieni się już do końca promocji, trzeba zapłacić przynajmniej dolara (w nawiasach ceny w złotych obowiązujące w Google Play):

Ostatnia pozycja to wydanie specjalne, w którym nie trzeba płacić za odblokowywanie poszczególnych etapów gry.

Kompletny pakiet Bulky Pix wart jest aktualnie niecałe 4 dolary i uzupełniają go 4 kolejne pozycje. Ich ilość w najbliższych dniach ma się jednak powiększyć, rozsądnym zatem wydaje się odłożenie na później decyzji o ewentualnym zakupie.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Nexus 6 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Moto 360 – smartwatch idealny?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle