0

Jednoczesna promocja we wszystkich trzech sklepach z aplikacjami nie przytrafia się zbyt często. Za Hitmana GO w App Store zapłacimy 99 centów (europejskich lub amerykańskich), u konkurencji przeliczniki jak zwykle traktowane są z dużą swobodą (Google Play – 5,52 zł, Sklep Windows Phone – 4,50 zł). Ciekawostką dla fanów zaawansowanego tuningu smartfonów z Androidem są rozbudowane aplikacje do obsługi modułów radia FM: Spirit1: Real FM RadioSpirit2: Real FM Radio 4 AOSP. Ich ceny po niewielkiej obniżce nadal są dość koszmarne, ale formalnie trzeba je uznać za okazyjne.

App Store

Za darmo:
Przeceny:

Google Play

Za darmo:
Przeceny:

Od pewnego czasu w mobilnym Humble Bundle nieustannie pojawia się promocja za promocją. Miejmy nadzieję, że 13 z kolei pakiet gier na Androida nie okaże się pechowy i nie przerwie tej passy. Początek oferty jest skromny – trzy pozycje za dowolną kwotę i następne trzy przy przekroczeniu średniej wpłaty, która aktualnie kształtuje się na poziomie nieco przewyższającym 3 dolary. Jednak kolejne tytuły mają się pojawić wkrótce, omówię więc dokładniej kompletny pakiet za tydzień.

Sklep Windows Phone

Za darmo:
Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji. Pomyślnych łowów!

Bitcoin – czym są kryptowaluty i dlaczego zrewolucjonizują świat?

Wcześniejszy wpis

Czołówka producentów wearables

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle